Haber

Creavit, UNICERA 2021’de

Yaratıcı ve estetik çözümleriyle banyoları birer yaşam alanı olarak tasarlayan Creavit, en yeni tasarımlarını ve modellerini sergilediği UNICERA Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda ziyaretçilerin büyük beğenisini kazandı. 

Unicera Fuarı’ndaki 800 metrekarelik fuar alanında sergilediği banyoya dair yüzlerce ürünüyle değişen tüketici ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedefleyen Creavit, yenilikçi ürünleriyle yine fuarın ilgi odağı oldu. Teknoloji ve konforu bir araya getiren inovatif ürünü WQ Akıllı klozet ve yeni banyo modelleri; Magnesia, Milet, Sardes, Magna, Gordion ile Tion fuar ziyaretçilerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Banyo grubunda Creavit’in diğer dikkat çeken ürünleri ise 5mm’lik kenar kalınlığı ile sektörde büyük beğeni toplayan Loop lavabo serisinin yeni pastel renkleri, çocuklara özel olarak tasarlanan Ducky banyo serisinin yeni rengi, estetik ve fonksiyon armatürleri de fuar ziyaretçilerinin beğenesini kazanan ürünler arasındaydı.

Creavit Genel Müdürü Hasan Tuzcuoğlu, Unicera‘da ziyaretçilerin yoğun ilgisinden mutluluk duyduklarını ifade etti:

Bu dönemde dersimize çalışarak Ar-Ge çalışmalarımızı arttırdık. Ürün gamımızı zenginleştirerek farklı beğenileri karşılayacak, fonksiyonel ve şık banyolar sunmaya enerjimizi yoğunlaştırdık. Şimdi yurtiçinden ve özellikle yurtdışından gelen müşterilerimizin olumlu tepkilerini gördüğümde başarılı olduğumuzu düşünüyorum. Pandeminin getirdiği salgın koşulları üretimi, sosyoekonomik hayatı ve ticaretimiz etkiledi. Fakat biz bu dönemde tek çarenin üretmek ve pedalları çevirmek olduğuna karar verdik. Yaklaşık 20 milyon dolarlık yatırımla üretim kapasitemizi %45-50 arttırarak ülkemize ve dünyaya servisimizi genişletmek istiyoruz. Büyüyen üretim hattımızla birlikte her zaman olduğu gibi farklı beğenilere ve tarzlara uygun estetik tasarımlarımızla geleceğin banyolarını tasarlayacağız.

İlgili Yazılar
Islak MekanÜrün

Yeni Nesil Banyolarda Geberit İmzası

Islak MekanÜrün

Roca Infinity Koleksiyonu ile Göz Alıcı Banyolar

İnce YapıÜrün

QUA Granite ile Mutfak ve Banyolarda Modern ve Estetik Çizgiler

×
Islak MekanÜrün

Creavit’ten Zeon Banyo Mobilyası