AltyapıÜrün

DELTA® – GEO-DRAIN Quattro

Bitümlü sürme esaslı su yalıtımları için özel tasarlanan DELTA® – GEO-DRAIN Quattro; ilk dört katmanlı, patentli, koruma ve drenaj sistemi olarak maksimum güvenlik sunuyor.

Bu, uzun süreli ve şiddetli yağış ya da üst toprak kotunda levha kenar bitişinde zafiyet olması durumlarında bile geçerli. Jeokompozit drenaj levhasının arkasında ikinci bir drenaj tabakası görevi gören muflon laminasyonuna sahip mikro delikli kaygan folyosu sayesinde, suyu her zaman güvenilir bir şekilde drenaj hattına doğru yönlendiriyor.

DELTA®-GEO-DRAIN Quattro, temel duvarı yalıtımının önünde ikinci bir su geçirmez katman oluşturuyor. Kaygan folyo katman, geri dolgu oturmaları ve toprak çökmelerinin sebep olacağı sürtünmelerden yalıtımları koruyor, toprak yükünü dağıtarak basıncı azaltıyor. Kabarcıklı levha katmanı, maksimum dağılma kapasitesine sahip tam yüzeyli bir drenaj tabakası görevi görüyor. Kabarcıklı levhaya kaynaklanmış filtrasyon katmanı, kabarcıklar arasındaki drenaj kanalının tıkanmasını önlüyor. DELTA® – GEO-DRAIN Quattro, metrekare başına yaklaşık 400 kN’luk yüksek basınç mukavemeti sayesinde derin temel çukurlarının yanı sıra yaya ve araç trafiğine açık peyzaj alanlarında da likit yalıtımlar için güvenli koruma sağlıyor.

DELTA®-GEO-DRAIN Quattro ayrıca, güvenilir bir metan ve radon gazı drenajı ve DIN 18533, DIN 4095 ve “Kalın Bitümlü Sürme Esaslı Yalıtımların Planlama ve Uygulama Yönergesi” şartlarına uygun. Geri dönüşüm malzeme içermeyen DELTA®-GEO-DRAIN Quattro, 0799-CPD-13 sertifikasına istinaden CE işaretini taşıyor ve EN 13252 standardına uygun.

4 katmanlı DELTA®-GEO-DRAIN Quattro, kompakt bir sistem olarak rulodan kolayca serilerek döşeniyor.

İlgili Yazılar
AltyapıÜrün

DELTA®-MS 20 DRAIN

AltyapıÜrün

Su Yalıtımı İçin Güçlü Çözüm BT2K 750

AltyapıÜrün

DELTA®-SPARXX: Yangın Geciktirici Buhar Kesici Örtü