Kullanıcıya Yönelik SistemlerÜrün

Fetaş Prestij Yangın Dolabı

Fetaş’tan Prestijli Projelere, Prestijli Yangın Dolabı
Yangın ekipmanları üreticisi Fetaş, yangın güvenlik sektörü içinde fonksiyonelliği ön plana çıkaran, tasarlanmış yangın dolaplarını mimarlar ve kullanıcılarla buluşturmaya devam ediyor.

Klasik tüp kabinli yangın dolabı duvara monte edilirken, Fetaş’ın tasarlamış olduğu “Prestij” modeli bazalı olduğundan, uygun duvarı bulunmayan yerlerde yangın dolabının gerekli görülen noktalara kolaylıkla monte edilmesini sağlıyor.

Modelin tesisat bağlantısı zeminden gelerek, bazanın içinden geçiyor. Baza, ortaya çıkabilecek kötü tesisat görünümünü ortadan kaldırıyor.

Tamamen paslanmaz çelik (kromnikel CrNi) malzemeden imal edilen yangın dolabı uzun yıllar estetik görünümünü koruyor.

“Prestij” yangın dolabında bir adet tüp kabini ve bir adet makara kabini bulunuyor. Tüp kabini 6 kg tüp kapasitesine sahip. Makara kabini yuvarlak hatlarıyla göze çarpıyor.

Tüp ve makara kabininde, ön ve arka olmak üzere toplam 4 pleksi kapak bulunuyor. Bu sayede çıkabilecek olan herhangi bir yangına kolayca müdahale edilebilmesine imkan sağlıyor.

Şeffaf görünümü, yangın makarasını ve yangın tüpünü, fark edilir kılıyor. Bu nedenle herhangi bir uyarı yazısına gerek duyulmamış. İstenildiği takdirde, yangın dolabının üst kısmına yangın alarm butonu konuluyor.

Yerden yüksekliği 1650 mm, eni 1200 mm ve derinliği 220 mm olan bazalı yangın dolabı estetik ve mimarı görünümüyle, alışveriş merkezlerinin geniş koridorlarında ve aynı zamanda geniş mimarı alanlarda herhangi bir estetik kaygısı olmadan kullanılıyor.

Göz at

Bu içeriklere de göz atın...

AltyapıIslak MekanÜrün

DELTA®-THENE

2 Mins read
Çaprazlama lamine özel HDPE folyo ile bitüm-kauçuktan oluşan yalıtım membranı DELTA®-THENE, iç ve dış mekanlardaki dikey ve yatay yüzeylerde suya, neme ve…
Hareketli DonatılarÜrün

Steelcase

1 Mins read
İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…