Kullanıcıya Yönelik SistemlerÜrün

Fetaş Prestij Yangın Dolabı

Fetaş’tan Prestijli Projelere, Prestijli Yangın Dolabı
Yangın ekipmanları üreticisi Fetaş, yangın güvenlik sektörü içinde fonksiyonelliği ön plana çıkaran, tasarlanmış yangın dolaplarını mimarlar ve kullanıcılarla buluşturmaya devam ediyor.

Klasik tüp kabinli yangın dolabı duvara monte edilirken, Fetaş’ın tasarlamış olduğu “Prestij” modeli bazalı olduğundan, uygun duvarı bulunmayan yerlerde yangın dolabının gerekli görülen noktalara kolaylıkla monte edilmesini sağlıyor.

Modelin tesisat bağlantısı zeminden gelerek, bazanın içinden geçiyor. Baza, ortaya çıkabilecek kötü tesisat görünümünü ortadan kaldırıyor.

Tamamen paslanmaz çelik (kromnikel CrNi) malzemeden imal edilen yangın dolabı uzun yıllar estetik görünümünü koruyor.

“Prestij” yangın dolabında bir adet tüp kabini ve bir adet makara kabini bulunuyor. Tüp kabini 6 kg tüp kapasitesine sahip. Makara kabini yuvarlak hatlarıyla göze çarpıyor.

Tüp ve makara kabininde, ön ve arka olmak üzere toplam 4 pleksi kapak bulunuyor. Bu sayede çıkabilecek olan herhangi bir yangına kolayca müdahale edilebilmesine imkan sağlıyor.

Şeffaf görünümü, yangın makarasını ve yangın tüpünü, fark edilir kılıyor. Bu nedenle herhangi bir uyarı yazısına gerek duyulmamış. İstenildiği takdirde, yangın dolabının üst kısmına yangın alarm butonu konuluyor.

Yerden yüksekliği 1650 mm, eni 1200 mm ve derinliği 220 mm olan bazalı yangın dolabı estetik ve mimarı görünümüyle, alışveriş merkezlerinin geniş koridorlarında ve aynı zamanda geniş mimarı alanlarda herhangi bir estetik kaygısı olmadan kullanılıyor.

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

Remak Yangına Dayanıklı Kayar Kaçış Kapıları

Kullanıcıya Yönelik SistemlerÜrün

Şehrin Her Bir Yapısına ACCO Fire’dan Yangın Güvenliği

İnce YapıÜrün

Pentek Yangına Dayanıklı Camlı Kapı ve Sabit Bölmeler