Çatı - CepheÜrün

FLEXYSTONE

Esnek ve Süper İnce Taş
Han Stone’un on dokuz yıllık “slate taşı” üretimindeki son nokta FLEXYSTONE; 2 mm kalınlıktaki gerçek taşın üst tabakasının özel yapıştırıcıyla koparma tekniği ile sökülerek, esnek ve ince bir ürüne dönüşmesidir.

Flexystone, gerçek taşın üst katmanıdır; taşın blok büyüklüğüne göre maksimum 160×280 cm boyutlarına kadar üretilebilmektedir. Sıra dışı bu üretim tekniği ile her taş tabakası sanki ahşap katman gibi incedir ve gerçek taş ile aynı özellikleri ihtiva eder.

Özellikle cephe kaplamasında, doğal taşın farklı dokulara sahip olması avantajının yanında; ultra inceliği, hafifliği, kolay uygulanabilirliği, düşük taşıma ve uygulama maliyetine sahip olmasından dolayı büyük avantaja sahiptir.

Flexystone Classic
Flexystone Classic ince, doğal taşın üst katmanı ile cam elyaf tabanlı olan tipidir. Özellikle her türlü iç ve dış mekanda, banyo gibi ıslak hacimlerde uygundur.

Slim Stone
Klasik Flexystone’da kullanılan cam elyafından farklı olarak, Micro Slim Stone’da kullanılan pamuk ipliklerinden dolayı daha ince, daha esnek ve daha hafif bir ürün üretilmiştir.

Translucent Stone
Yarı saydam taş aydınlatma sektörü için tasarlanmıştır. Yarısaydam “flexy” taşı klasik stildeki Flexystone ile aynı karakter özelliklerine sahip olup, yarı saydam avantajına sahip olması için tasarlanmıştır.

Bu içeriklere de göz at

İç MekanProje

Karaköy Lokantası

2 Mins read
MimariProje

CAJA by Maxx Royal

5 Mins read
Söyleşi

Doğan Mete

3 Mins read
İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…