İç Mekan ÜrünüÜrün

Kaleidoscope Koleksiyonu Zeminleri Üçüncü Boyuta Taşıyor

PETRA The Flooring Co., Designflooring’in yeni koleksiyonu Kaleidoscope’u sunmaktan mutluluk duyuyor.

Designflooring koleksiyonlarından ahşap, taş ve düz renk LVT plakalarının özel bir teknikle kesilmesiyle elde edilen Kaleidoscope, altı farklı geometrik desen ile zeminlere yeni bir boyut katıyor. Koleksiyon, farklı renk ve desendeki ürünlerle zemin kaplamalarını üç boyutlu olarak yeniden tasarlamaya imkan veriyor.

Mimar, iç mimar ve tasarımcılara Designflooring ürünlerini kullanarak desen ve şekillerin dünyasını yeniden yorumlama olanağı sunan Kaleidoscope; Cubix, Pennon ve Apex gibi altı farklı geometrik tasarımdan oluşuyor. Zemin tasarımına getirdiği yenilikçi bakış açısıyla eşsiz bir koleksiyon olan Kaleidoscope, tasarım dünyasına sonsuz bir esneklik sağlıyor.

Designflooring’in orijinal ürünlerinin özel bir teknikle kesilmesiyle elde edilen desenler ile oluşturulan tasarımlarda da kayma direnci, aşınma tabakası ve ışık yansıtma değerleri gibi önemli teknik özellikler korunmaya devam ediyor.

Kaleidoscope, tüm ticari projelerde tekil olarak kullanabileceği gibi, farklı geometrik desenler bir araya getirilerek eşsiz üç boyutlu zemin tasarımları oluşturmayı mümkün kılıyor.

Tüm Designflooring ürünleri uluslararası ISO 14001 Çevre Yönetimi ve ISO 9001 Kalite Yönetimi Standartlarına sahip fabrikalarda imal ediliyor. Tüm ürünleri %100 geri dönüştürülebilir olan Designflooring’in döşeme plakaları ve karoları düşük uçucu organik bileşik (VOC) emisyonuyla iç mekan hava kalitesini iyileştirme konusunda A+ FloorScore sertifikalı. Geri dönüştürülmüş materyaller kullanılarak paketlenen zemin kaplamaları, bireysel lojistik çözümler geliştirilerek verimli ve etkili şekilde alıcıya ulaştırılıyor. Birleşik Devletler Yeşil Bina Konseyi’ne (USGBC) üye ve Environmental Product Declaration (EPD) belgesine sahip olan Designflooring’in tüm ürünleri LEED sertifikası puanı kazandırma niteliğine sahip.

 

PETRA The Flooring Co. Hakkında
PETRA The Flooring Co, tüm teknik özellikler ve çevreye saygı konusunda dünyanın en kaliteli zemin malzemelerini sayısız ihtiyaca uygun renk ve desenle müşterilerine 25 seneyi aşkın süredir sunuyor. Zemin kaplama malzemeleri sektörünün lider kuruluşlarından biri olan PETRA The Flooring Co., kurulduğu 1993 yılından bu yana hızla artan pazar payına ek olarak son kullanıcılar, tasarımcılar, iç mekan ve zemin sektörü profesyonellerine sunduğu üstün kalite ve hizmet anlayışı ile kendine sektörde sağlam bir yer edindi.

Dünyanın en sağduyulu üreticilerini bünyesinde bir araya getiren PETRA The Flooring Co; kurumsal şirket, kamusal alan, satış, konaklama ve eğlence mekanları, eğitim ve sağlık kurumları gibi alanlarda kullanılan karo ve rulo halılarının dünyada önde gelen üreticisi Milliken’in; lüks vinil zeminleri ahşap, parke, taş ve seramik zeminlerden esinlenerek doğal kaynakları tüketmeden ve bakım kolaylığıyla tasarlayan Designflooring’in; tamamen doğal, insana ve çevreye saygılı olduğu kadar bakımı da kolay ve dayanımı çok yüksek kauçuk zemin malzemeleri üreten Indelval’in Türkiye genel yetkilisidir.

PETRA The Flooring Co., temel firma prensiplerinden biri olarak her zaman bünyesinde çevreye ve insana faydalı ürünler barındırmayı benimsiyor. İyi tasarımları sürdürülebilir yaklaşımlarla desteklemeyi amaç edinen PETRA, ürün gamında bulunan tüm zemin malzemeleri ile müşteriye sağladığı ekonomik değerlerin ve uzun kullanım ömrünün yanı sıra LEED, BREEAM gibi yeşil bina sertifikalarında en yüksek puanların alınabilmesini sağlıyor.

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…