Islak MekanÜrün

Geberit’ten Tasarımı Fonksiyonellikle Buluşturan Ürünler: Geberit Sigma50 ve Geberit DuoFresh

Banyolar İçin Yeni Bir Kimlik: Geberit Sigma50

Yenilenen tasarımıyla karakteristik özellikler sunan Geberit Sigma50 kumanda kapağı, daha minimal estetik kıvrımları ile yeni bir kimlik kazandı. Zarif tasarımı ve yüksek kalitesiyle, ünlü Endüstriyel Tasarımcı Christoph Behling tarafından yeniden yorumlanan Sigma50, banyolardaki kokuların önüne geçen DuoFresh koku alma modülü uyumu ile işlevselliğini kusursuzca sergiliyor.

Görsel zarafeti ve yenilikçi fonksiyonları bir araya getirerek tasarladığı ürünler ile karakteristik banyolar yaratmanızı sağlayan Geberit, her ürününde evrensel bir tasarım sunuyor. Cam, doğal taş, ABS plastik veya metal yüzey kullanımlarıyla tasarlanan Sigma50; beyaz, bej, krom, arduvaz, siyah gibi sekiz farklı renk seçeneği ve kişiye özel tasarlanabilir kapağı ile sınırsız seçenek sunuyor.

Banyoda Rahatlatıcı Atmosfer: Geberit DuoFresh Modülü

Klozetin içindeki kötü kokuyu çekerek ortamı temiz havayla buluşturan DuoFresh koku alma ünitesi, yeni tasarımındaki seramik petek filtre ile kötü kokuları zahmetsizce yok ederek kokuların banyoya yayılmasını önlüyor ve banyolarda havalandırma amaçlı cam açma zorunluluğuna son veriyor. Sigma01, 10, 20, 30, 50 modelleri ile uyumlu olan DuoFresh, hava filtreleme sistemine ek olarak kullanıcı algılama fonksiyonu sayesinde kullanıcısını konfor ile buluşturuyor. Ayrıca Geberit DuoFresh Modülü, kısa sürede ortamı temizleyen otomatik sistemini devreye sokarak kullanıcısına pratiklik ve kullanım kolaylığı sunuyor.

Öte yandan Geberit DuoFresh modülü, LED ortam ışığı sayesinde kullanıcısına ekstra konfor sunuyor. Geceleri hafif bir ortam ışığı ile uykunuzun bölünmemesini sağlayan yeni tasarım, teknolojisiyle beğeni kazanıyor.

İlgili Yazılar
Islak MekanÜrün

Yeni Nesil Banyolarda Geberit İmzası

Islak MekanÜrün

Roca Infinity Koleksiyonu ile Göz Alıcı Banyolar

İnce YapıÜrün

QUA Granite ile Mutfak ve Banyolarda Modern ve Estetik Çizgiler

×
Islak MekanÜrün

Geberit’ten Yeni Nesil Çözümler