İç Mekan ÜrünüÜrün

Glamora – Creative Wallcoverings

Glamora sıradan bir duvar kaplamasından farklı olarak, ürünü; herhangi bir evi, profesyonel veya kolektif alanı dönüştüren anlamlı bir evren olarak algılar ve etrafımızı çevreleyen her şeyden ilham alarak bunu tasarımlarına yansıtır.

Tasarımlarında doğanın, hayallerin, klasik sanatın, çağdaş tasarımların, pop art’ın, vintage sanatın parçalarını bulacağınız desenleri ile zihinleri uçsuz bucaksız dünyalara götürür.

Karim Rashid gibi dünyaca ünlü tasarımcılarla birlikte birçok farklı kültürden ve sanatsal altyapıdan gelen dinamik tasarımcılardan oluşan kadrosu ile Glamora, her yıl koleksiyonuna ilham verici desenler ekliyor.

Trip Advisor’ın Boston ofisi, Google’ın New York ofisi dahil birçok otel, ofis ve konut projesinde kullanılan Glamora desenlerinin tamamı duvarların boyutlarına göre özel olarak ayarlanıp İtalya’da üretiliyor. Desenin yapısı, büyüklüğü, rengi gibi birçok detay özel olarak ayarlanabildiği gibi, kumaş tekstürlü vinil duvar kağıdının yanı sıra GLAM Metal adında ışığın geliş açısına göre parlak metalik bir görüntü içeren vinil duvar kağıdı, akustik özelliği ile ses absorbe eden GLAM Acoustic kağıdı ve GLAM TEC adında banyolarda kullanılan ince seramik malzemesi Glamora’nın baskı yapabildiği malzeme türleridir.

Türkiye’de HD Group’un distribütörlüğü ile sunulan Glamora; Büyükyalı konut projesi örnek dairesi, Cuci Hotel Di Mare ve birçok A+ özel konut ve ofis projesinde kullanılmaktadır.

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…