İç Mekan ÜrünüÜrün

Glamora – Creative Wallcoverings

Glamora sıradan bir duvar kaplamasından farklı olarak, ürünü; herhangi bir evi, profesyonel veya kolektif alanı dönüştüren anlamlı bir evren olarak algılar ve etrafımızı çevreleyen her şeyden ilham alarak bunu tasarımlarına yansıtır.

Tasarımlarında doğanın, hayallerin, klasik sanatın, çağdaş tasarımların, pop art’ın, vintage sanatın parçalarını bulacağınız desenleri ile zihinleri uçsuz bucaksız dünyalara götürür.

Karim Rashid gibi dünyaca ünlü tasarımcılarla birlikte birçok farklı kültürden ve sanatsal altyapıdan gelen dinamik tasarımcılardan oluşan kadrosu ile Glamora, her yıl koleksiyonuna ilham verici desenler ekliyor.

Trip Advisor’ın Boston ofisi, Google’ın New York ofisi dahil birçok otel, ofis ve konut projesinde kullanılan Glamora desenlerinin tamamı duvarların boyutlarına göre özel olarak ayarlanıp İtalya’da üretiliyor. Desenin yapısı, büyüklüğü, rengi gibi birçok detay özel olarak ayarlanabildiği gibi, kumaş tekstürlü vinil duvar kağıdının yanı sıra GLAM Metal adında ışığın geliş açısına göre parlak metalik bir görüntü içeren vinil duvar kağıdı, akustik özelliği ile ses absorbe eden GLAM Acoustic kağıdı ve GLAM TEC adında banyolarda kullanılan ince seramik malzemesi Glamora’nın baskı yapabildiği malzeme türleridir.

Türkiye’de HD Group’un distribütörlüğü ile sunulan Glamora; Büyükyalı konut projesi örnek dairesi, Cuci Hotel Di Mare ve birçok A+ özel konut ve ofis projesinde kullanılmaktadır.

İlgili Yazılar
İç Mekan ÜrünüÜrün

HD WALLS DIGITAL – 2022 Koleksiyonu

Söyleşi

Adem Demirdağ (HD Group)

Kullanıcıya Yönelik SistemlerÜrün

Serge Ferrari'den Batyline AW ile Sosyal Alanlarda Akustik Konfor