İç Mekan ÜrünüÜrün

HD WALLS DIGITAL COLLECTION 02 ile Dünyanın Renkleri Duvarlarda

Zengin Desen Alternatifi – Popüler Dokular, Modern Desenler
HD WALLS DIGITAL COLLECTION 02’de yoğun olarak soyut ağırlıklı, beton görünümlü tekstürler üzerinde modern ve klasik figürlerin kolajını içeren desenler bulunmaktadır. Antik Roma’dan günümüz New York’una, Galata Kulesi’nden 1800’lü yılların Tokyo’suna kadar birçok bölgenin sembolik yapılarına ait desen çalışmaları içeren DIGITAL COLLECTION 02’de tüm desenler duvar ölçüsüne göre özel olarak üretilmektedir. Ayrıca tüm desenler kişinin zevkine göre küçük dokunuşlarla (yazı ekleme, renk değişikliği gibi) zenginleştirilebilir, istenen duvar kağıdı tipi üzerine numune baskı üretilerek son baskı öncesi gerekli görülen değişiklikler yapılabilir.

HDFM Serisi ve Çizgili Koleksiyon
Koleksiyon içerisinde bakır, altın, gümüş ve benzeri tonlarda kara kalem desen çalışmalarının bulunduğu HDFM serisi duvarlarda tablo görünümünü yansıtırken, HD WALLS STRIPED ile yine tamamen özelleştirilebilir (kullanılan renkler, çizgi aralıklarının kalınlığı istenildiği gibi yapılabilir) çizgili duvar kağıdı üretimi yapılıyor.

İhtiyaca Göre Alternatif Kağıt Türlerine Baskı
HD WALLS DIGITAL COLLECTION 02’de bulunan tüm desenler beş farklı kağıt tipine dijital baskı yöntemiyle üretilebiliyor. Mat veya parlak görünümlü elyaf tabanlı vinil duvar kağıdı, mat veya parlak görünümlü tekstil tabanlı duvar kağıdı ve keçe tabanlı, %100 ekolojik (PVC içermeyen) “non-woven” duvar kağıdı ile tüm iç mekanlara alternatif çözümler sunuluyor. Tekstil tabanlı duvar kağıtları, duvara tutunurluğu yüksek olduğundan yaya trafiğinin yüksek olduğu bölgelerde ve ıslak hacimlerde daha çok tercih edilirken; konut ve ofis projelerinde elyaf tabanlı vinil veya keçe tabanlı “non-woven” duvar kağıdı kişinin tercihine bağlı olarak sıklıkla uygulanmaktadır. Ayrıca belirli projeler için farklı renk tonlarında baskı da yapılabilmektedir. Örnek olarak “Çayla Cafe” zincirlerinde kullanılan tekstil tabanlı duvar kağıdı, o proje için özel olarak üretilmiş bej tonunda bir duvar kağıdıdır.

İlgili Yazılar
İç Mekan ÜrünüÜrün

HD WALLS DIGITAL – 2022 Koleksiyonu

İç Mekan Ürünüİnce YapıÜrün

Tecnografica - İtalyan Estetiği

Söyleşi

Adem Demirdağ (HD Group)