İç Mekan ÜrünüÜrün

Klassis’ten Estetik Zemin Çözümleri

MUUM Mimarlık tarafından tasarlanan Microsoft Teknoloji Merkezi‘nin zemin tasarımlarında, Klassis çatısı altında kullanıcıları ile buluşan Interface’in Composure™ ve Works Geometry™ koleksiyonları kullanılmıştır.

Composure™

Klassis’in Türkiye distribütörlüğünü üstlendiği Interface markasının karo halı koleksiyonları içinde, kullanıldığı mekana sakin ve rahat bir ortam hissi kazandıran; nötr, pastel ve parlak 32 farklı renge sahip Composure™ serisi, organik ve yönsüz dokusuyla ön plana çıkıyor.

Doğal kaya oluşumlarından esinlenilerek tasarlanan Composure™ koleksiyonunda yer alan sakin pasteller ve parlak renkler, bir renkten diğerine akışı kolaylaştıran ve tek bir karo üzerinde geçişli tasarıma olanak veren “Composure Edge” özelliğine de sahip.

Bu özelliği ile geniş alan kullanımlarında sıklıkla tercih edilen seride, renkler ve tonlar ile birlikte sağlanan geçişler, mekan tanımlamalarını da oldukça kolaylaştırıyor. Paletinde bulunan hem sakin pastel tonlar hem de parlak renkler ile seriye tasarımı kuvvetlendiren bir zenginlik sağlıyor.

Tasarımcıların mekan içinde yaratmak istedikleri homojen alanları oluşturabilen ve oldukça doğal bir görünüme sahip Composure™ serisi, kendi ürün ailesinin dışında da birçok farklı ürünle bir araya gelerek birbirinden farklı zemin tasarımları yaratmaya olanak tanıyor. Oldukça keyifli bu seri ayrıca, Interface’in biyolojik temelli ve geri dönüştürülmüş malzemeler kullanarak geliştirdiği CQuest™Bio destekleme teknolojisi ile konforu, dayanıklılığı, sürdürülebilirliği ve akustik performansı kullanıcılarına sunuyor.

İlgili Yazılar
İç MekanProje

Denizbank Akvaryum

İnce YapıÜrün

Interface Level Set - Woodgrain

AltyapıÜrün

Dörken Sistem’den Metal Kaplamalı Eğimli Çatılar ve Metal Cepheler İçin DELTA®-TRELA

×
İç MekanProje

Microsoft Teknoloji Merkezi