İç Mekan ÜrünüÜrün

Klassis’ten Estetik Zemin Çözümleri

MUUM Mimarlık tarafından tasarlanan Microsoft Teknoloji Merkezi‘nin zemin tasarımlarında, Klassis çatısı altında kullanıcıları ile buluşan Interface’in Composure™ ve Works Geometry™ koleksiyonları kullanılmıştır.

Composure™

Klassis’in Türkiye distribütörlüğünü üstlendiği Interface markasının karo halı koleksiyonları içinde, kullanıldığı mekana sakin ve rahat bir ortam hissi kazandıran; nötr, pastel ve parlak 32 farklı renge sahip Composure™ serisi, organik ve yönsüz dokusuyla ön plana çıkıyor.

Doğal kaya oluşumlarından esinlenilerek tasarlanan Composure™ koleksiyonunda yer alan sakin pasteller ve parlak renkler, bir renkten diğerine akışı kolaylaştıran ve tek bir karo üzerinde geçişli tasarıma olanak veren “Composure Edge” özelliğine de sahip.

Bu özelliği ile geniş alan kullanımlarında sıklıkla tercih edilen seride, renkler ve tonlar ile birlikte sağlanan geçişler, mekan tanımlamalarını da oldukça kolaylaştırıyor. Paletinde bulunan hem sakin pastel tonlar hem de parlak renkler ile seriye tasarımı kuvvetlendiren bir zenginlik sağlıyor.

Tasarımcıların mekan içinde yaratmak istedikleri homojen alanları oluşturabilen ve oldukça doğal bir görünüme sahip Composure™ serisi, kendi ürün ailesinin dışında da birçok farklı ürünle bir araya gelerek birbirinden farklı zemin tasarımları yaratmaya olanak tanıyor. Oldukça keyifli bu seri ayrıca, Interface’in biyolojik temelli ve geri dönüştürülmüş malzemeler kullanarak geliştirdiği CQuest™Bio destekleme teknolojisi ile konforu, dayanıklılığı, sürdürülebilirliği ve akustik performansı kullanıcılarına sunuyor.

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…
×
İç MekanProje

Microsoft Teknoloji Merkezi