Isıtma-Soğutma SistemleriÜrün

Mitsubishi Heavy Industries’den Dizayn Ödüllü Split Klimalar

İklimlendirme sektörünün öncü firmalarından Form Şirketler Grubu, Mitsubishi Heavy markalı split klimalar ile şıklığı ve konforu evlere taşıyor.

Mitsubishi Heavy duvar tipi split klimaların Diamond, Premium ve Trend serileri çevre dostu özellikleriyle enerji tasarruflu ve uzun ömürlü bir kullanım sunuyor.

Elli dört yıldır alışveriş merkezi, otel, iş merkezi, fabrika, hastane gibi geniş hacimli yapıların iklimlendirme sistemlerini sağlayan Form Şirketler Grubu, modernizm ile yüksek teknolojinin birleştiği Japon devi Mitsubishi Heavy markalı split klimalarla iç mekanların hava kalitesini yükseltiyor.

Tasarım ödüllü çizgileriyle dikkat çeken Diamond, Premium ve Trend serisi duvar tipi split klimalar, şık ve yenilikçi tarzlarıyla kullanıldığı ortama estetik katıyor. Ayrıca klimalar, montajın yapıldığı alanda en verimli ve etkin şekilde çalışabilmek için, oda konfigürasyonuna uyacak şekilde hava akışını otomatik olarak ayarlayan montaj kurulum özelliğine sahiptir.

Zarif ve Eskimeyen Tasarım
Zamana meydan okuyan tasarımı, yumuşak geçişli ve stil sahibi çizgileriyle dikkat çeken Diamond serisi klimalar her türlü iç mekana uyum sağlıyor. 2017 yılında ADESIGN’da Gümüş Tasarım Ödülü kazanan bu klimalar, Japon teknoloji devi Mitsubishi Heavy Industries’e özgü alerjen temizleme sistemi sayesinde solunan havayı temizliyor. Hava filtrelerinin kendi kendini temizleme özelliği ile de filtre değiştirme ya da temizleme gibi ek işlemlerle uğraştırmadan cihaz iç aksamının her zaman temiz kalmasını sağlıyor. ZSX, ZS, ZSP, yüksek kapasite ihtiyaçlarına cevap veren ZR ve ZM olmak üzere beş farklı modelin bulunduğu split klima serisinde kullanıcı dostu özellikler ön plana çıkıyor.

Kendini Temizleyen Filtreler ile Gün Boyu Temiz ve Taze Hava
Mitsubishi Heavy split klimaların yıkanabilen fotokatalitik koku önleyici filtreleri sayesinde, odada kötü kokuya sebep olan moleküller temizleniyor ve havanın her zaman temiz kalması sağlanıyor. Koku önleme filtresi, yalnızca yıkanıp güneşte kurutularak tekrar kullanılabiliyor.

İlgili Yazılar
Çatı - CepheÜrün

LAMILUX ile Gün Işığından Gelen Özgürlük

Isıtma-Soğutma SistemleriÜrün

Mitsubishi Heavy Klima Filtrelerinin Covid-19’a Karşı Etkinliği Kanıtlandı

Isıtma-Soğutma SistemleriÜrün

İklimlendirmeye Estetik Dokunuş: Mitsubishi Heavy Bal Peteği Tasarımı

×
Kullanıcıya Yönelik SistemlerÜrün

Mitsubishi Heavy’nin Yeni Nesil Kumandası ile Akıllı İklimlendirme