Isıtma-Soğutma SistemleriÜrün

Mitsubishi Heavy Industries’den Dizayn Ödüllü Split Klimalar

İklimlendirme sektörünün öncü firmalarından Form Şirketler Grubu, Mitsubishi Heavy markalı split klimalar ile şıklığı ve konforu evlere taşıyor.

Mitsubishi Heavy duvar tipi split klimaların Diamond, Premium ve Trend serileri çevre dostu özellikleriyle enerji tasarruflu ve uzun ömürlü bir kullanım sunuyor.

Elli dört yıldır alışveriş merkezi, otel, iş merkezi, fabrika, hastane gibi geniş hacimli yapıların iklimlendirme sistemlerini sağlayan Form Şirketler Grubu, modernizm ile yüksek teknolojinin birleştiği Japon devi Mitsubishi Heavy markalı split klimalarla iç mekanların hava kalitesini yükseltiyor.

Tasarım ödüllü çizgileriyle dikkat çeken Diamond, Premium ve Trend serisi duvar tipi split klimalar, şık ve yenilikçi tarzlarıyla kullanıldığı ortama estetik katıyor. Ayrıca klimalar, montajın yapıldığı alanda en verimli ve etkin şekilde çalışabilmek için, oda konfigürasyonuna uyacak şekilde hava akışını otomatik olarak ayarlayan montaj kurulum özelliğine sahiptir.

Zarif ve Eskimeyen Tasarım
Zamana meydan okuyan tasarımı, yumuşak geçişli ve stil sahibi çizgileriyle dikkat çeken Diamond serisi klimalar her türlü iç mekana uyum sağlıyor. 2017 yılında ADESIGN’da Gümüş Tasarım Ödülü kazanan bu klimalar, Japon teknoloji devi Mitsubishi Heavy Industries’e özgü alerjen temizleme sistemi sayesinde solunan havayı temizliyor. Hava filtrelerinin kendi kendini temizleme özelliği ile de filtre değiştirme ya da temizleme gibi ek işlemlerle uğraştırmadan cihaz iç aksamının her zaman temiz kalmasını sağlıyor. ZSX, ZS, ZSP, yüksek kapasite ihtiyaçlarına cevap veren ZR ve ZM olmak üzere beş farklı modelin bulunduğu split klima serisinde kullanıcı dostu özellikler ön plana çıkıyor.

Kendini Temizleyen Filtreler ile Gün Boyu Temiz ve Taze Hava
Mitsubishi Heavy split klimaların yıkanabilen fotokatalitik koku önleyici filtreleri sayesinde, odada kötü kokuya sebep olan moleküller temizleniyor ve havanın her zaman temiz kalması sağlanıyor. Koku önleme filtresi, yalnızca yıkanıp güneşte kurutularak tekrar kullanılabiliyor.

Bu ürünlere de göz atın...

İç MekanProje

Karaköy Lokantası

2 Mins read
2000 yılından bu yana gündüzleri esnaf lokantası, akşamları ise modern meyhane olarak varlığını sürdüren Karaköy Lokantası’nın aynı sokak üzerinde taşındığı yeni mekânı,…
MimariProje

CAJA by Maxx Royal

5 Mins read
Söyleşi

Doğan Mete

3 Mins read
İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…
×
Kullanıcıya Yönelik SistemlerÜrün

Mitsubishi Heavy’nin Yeni Nesil Kumandası ile Akıllı İklimlendirme