Isıtma-Soğutma SistemleriÜrün

Mitsubishi Heavy Industries’ten Airflex Kanat Teknolojisi

İnovatif ve kaliteli çözümleriyle 54 yılı aşkın bir süredir iklimlendirme sektörüne yön veren Form Şirketler Grubu, özellikle ofislerin ve kurumsal yapıların maksimumda verim alabileceği merkezi sistem ürünleriyle de dikkat çekiyor. Japon teknoloji firması Mitsubishi Heavy Industries’in dikkat çeken merkezi sistem çözümleri arasında, aldığı dizayn ödülleriyle de başarısını taçlandıran Airflex klimaları yer alıyor.

Form Şirketler Grubu’nun on bir yılı aşkın bir süredir Türkiye’deki distribütörlüğünü üstlendiği Mitsubishi Heavy Industries merkezi sistem klimaları, çalışma ortamlarının hava ve yaşam kalitesini yükselten iklimlendirme çözümleri sunuyor.

Dört yöne üflemeli kompakt kaset tipi olarak geçen klimalar, Airflex kanat teknolojisi ile mekan içerisinde rahatsız edici bir hava akımı oluşturmadan soğuk ve sıcak havanın eşit bir şekilde dağılmasını sağlıyor.

Dört farklı bağımsız kanat, kapalı ortamda taze ve sağlıklı bir hava akışı sunuyor. Dört yönlü kanat teknolojisi ile klimadan çıkan hava tavana paralel yönlendirme ile ortamda bulunan insanların üzerine gelmeyecek şekilde dağılıyor ve bu sayede sıcak yaz aylarında klimalı ortamların en sık karşılaşılan sorunlardan biri olan soğuk çarpmalarının da önüne geçilerek insan sağlığı da korunuyor. Ürün üzerinde yer alan her bir kanat, uzaktan kumanda sistemi sayesinde farklı açılarda ve isteğe göre yönetilebiliyor ve bu özelliği ile havanın ortama homojen bir şekilde dağılması sağlanıyor. Cihaz üzerindeki hareket sensörü, ortamdaki insan hareketlerini algılıyor ve klimanın gereksiz yere çalışmasını engelleyerek enerji tasarrufu sağlıyor.

Her Mekana Kolayca Uyum Sağlayan, Ödüllü Tasarım

Ergonomik yapısı ile tavana rahatlıkla monte edilebilen klimalar, özel ızgara tasarımı sayesinde estetik bir görüntü sunarak ortamdaki dekorasyon bütünlüğüne de kolayca uyum sağlıyor.

Airflex FDTC modeli, aynı zamanda, yenilikçi dizaynı ve ergonomik yapısı sayesinde A’Design Awards’ta altın kategorisinde tasarım ödülünün de sahibi oldu.

İlgili Yazılar
Çatı - CepheÜrün

LAMILUX ile Gün Işığından Gelen Özgürlük

Isıtma-Soğutma SistemleriÜrün

Mitsubishi Heavy Klima Filtrelerinin Covid-19’a Karşı Etkinliği Kanıtlandı

Isıtma-Soğutma SistemleriÜrün

RADIVA Radyatörler