İnce YapıÜrün

modulyss®’ten Delight Koleksiyonu

Tasarımlara ışık saçacak büyüleyici yelpazesi, beklenmedik değişimler ve davetkar ışık oyunları ile kullanıcıları cezbedecek.

Delight, harmanlanmış metalik trendlere sofistike bir yansımadır. İçeriğindeki sürdürülebilir ECONYL® iplik ile doğayı da koruyan koleksiyon, bütünleştirici parlak vurgu ve geniş renk yelpazesi ile 5 farklı halı stilinden oluşur. Blaze, Dusk, Dawn, Gleam ve Spark, cezbedici görünümleri ile iç mekanlarda göz kamaştırmaya hazır.

Blaze

Teknolojik devrimlerin yaşandığı bir dünyada, Blaze serisinin çarpıcı görünümü, devamlı hareket halindeki dijital varlığımızı sarıp sarmalıyor. Mini tuft dokuma özelliğindeki seri, son derece berrak ve pikselli parlak görüntüsüyle endüstriyel ve minimal bir tasarım sunuyor.

Dusk

Organik ve geometrik tasarımıyla ilhamını doğadan alan Dusk serisi, günün ışıkları yerini yavaş yavaş gecenin karanlığına bırakırken renkleri ve ışıltıyı içine hapsediyor.

Dawn

Gece bitip de gün ağarırken, Dawn serisi ışıltılı ve biyofilik tasarımıyla galaksimizin değişen ve sessiz atmosferini gözler önüne seriyor. Rejenere ECONYL® iplikten üretilen bu organik desenli halı, baş döndürücü mermer görünümlü dokusuyla işyerlerinin havasını değiştiriyor.

Gleam

Gleam, yoğun ve ışıltılı dokusuyla lüksü ve konforu temsil ediyor. Konaklama ve lüks ofis alanları için ideal olan bu halı, mat ve parlak iplikleri bir araya getirerek, son derece yumuşak dokusuyla mekanlara şık ve gizemli bir hava katıyor.

Spark

Spark koleksiyonu, mekanları sofistike bir ışıltıyla aydınlatıyor. Bu halı, kıvrımlı iplikleri ile bulunduğu mekana ışıltı ve yansıma katan metalik bir görünüm sağlıyor.

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…