Dış Mekan ÜrünüÜrün

Monte Grup – Endüstriyel Modüler Yapılar ile Hızlı ve Yenilikçi Yaşam Alanları Üretiyor

Gelişen çağda kurulum ve montaj kolaylığının her sektörde tercih edilmesinin başında konteyner ürünler geliyor.

Bu ürünler şehir yaşamında karşımıza güvenlik kabini, büfe konteyneri, satış ofisi gibi birimler olarak karşımıza çıkıyor. Elektrik ve su tesisatı gibi tüm alt yapının hazır olarak sunulması ve zaman tasarrufu sağlamasının yanı sıra, konteyner fiyatları diğer yapılara göre daha uygun fiyatlar ile müşterilere sunuluyor.

Müşteri talepleri konusunda çok titiz olan ve üretilecek projenin tüm detayları ile yakından ilgilenen Monte Grup, kullandığı kaliteli malzemeler ve üretim yaptığı ürünleri birleştirdiğinde ortaya sağlam, kaliteli, garantili yapılar çıkartmaktadır.

Sektöründe ilklere imza atan firma, diğer sektör firmalarından farklı altyapısı ve anlayışı ile üretimden satışa tüm süreçte müşterilerinin yanında yer alıyor ve ayrıca satış sonrası oluşabilecek tüm taleplerde servis hizmeti ile müşterilerinin takdirini kazanıyor. Birçok inşaat firmasının yanı sıra mimarların ve reklam ajanslarının da çözüm ortağı olan firma, farklı çalışmaları ve müşterilerine seçenekler sunması ile dikkat çekiyor. Farklı ebatlarda, istenilen kullanıma uygun olarak üretilebilmesinin yanı sıra fiyatlarının da uygun olması, Türkiye’de de sık olarak tercih edilen ve her alanda kullanılmaya başlanan konteyner ve modüler yapıları birçok alanda cazip bir çözüm haline getirmektedir.

Üretilen konteyner ve modüler yapılarda standart üretimin dışında taş yünü yalıtım ve izolasyon, epoksi zemin uygulaması, baklava sac zemin uygulaması, ahşap lambri uygulaması, betopan kaplama, sandviç panel kaplama, alikobant kaplama, ahşap kaplama, hidrolik açılır kapaklar, uzaktan kumandalı panjur/kepenk gibi ihtiyaçlara uygun birçok uygulama yapılıyor. Konteyner ev, otel, ofis, depo, şantiye, garaj, kafe, güvenlik kulübesi, üretilen konteyner ve modüler yapı çeşitlerinden yalnızca birkaçı.

 

Konteyner veya modüler bir yapı satın almayı düşünen, fakat hali hazırda herhangi bir projesi olmayan müşteriler için kullanım amaçları, üretilmesi istenilen en ve boy ölçüleri, oda/bölme sayıları, kullanılması istenilen malzemeler gibi gerekli bilgiler müşterilerden alınarak projelendirme ve fiyatlandırma çalışması yapılıyor. Firma, belirlenen proje üstünde öneriler sunarak ve yine müşteri istekleri doğrultusunda revizyonlar yaparak en doğru proje ve fiyatı sunuyor. Ayrıca firma tarafından ISO Yük Konteyner çeşitleri uygun fiyatlar ile yurt dışından orijinal olarak ithal ediliyor, sıfır ve ikinci el olarak satışı yapılıyor.

A kalite konteyner ve modüler yapı üretimi, tam zamanında ürün teslimi ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti, firmanın birinci önceliği.

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…