Dış Mekan ÜrünüÜrün

Monte Grup – Endüstriyel Modüler Yapılar ile Hızlı ve Yenilikçi Yaşam Alanları Üretiyor

Gelişen çağda kurulum ve montaj kolaylığının her sektörde tercih edilmesinin başında konteyner ürünler geliyor.

Bu ürünler şehir yaşamında karşımıza güvenlik kabini, büfe konteyneri, satış ofisi gibi birimler olarak karşımıza çıkıyor. Elektrik ve su tesisatı gibi tüm alt yapının hazır olarak sunulması ve zaman tasarrufu sağlamasının yanı sıra, konteyner fiyatları diğer yapılara göre daha uygun fiyatlar ile müşterilere sunuluyor.

Müşteri talepleri konusunda çok titiz olan ve üretilecek projenin tüm detayları ile yakından ilgilenen Monte Grup, kullandığı kaliteli malzemeler ve üretim yaptığı ürünleri birleştirdiğinde ortaya sağlam, kaliteli, garantili yapılar çıkartmaktadır.

Sektöründe ilklere imza atan firma, diğer sektör firmalarından farklı altyapısı ve anlayışı ile üretimden satışa tüm süreçte müşterilerinin yanında yer alıyor ve ayrıca satış sonrası oluşabilecek tüm taleplerde servis hizmeti ile müşterilerinin takdirini kazanıyor. Birçok inşaat firmasının yanı sıra mimarların ve reklam ajanslarının da çözüm ortağı olan firma, farklı çalışmaları ve müşterilerine seçenekler sunması ile dikkat çekiyor. Farklı ebatlarda, istenilen kullanıma uygun olarak üretilebilmesinin yanı sıra fiyatlarının da uygun olması, Türkiye’de de sık olarak tercih edilen ve her alanda kullanılmaya başlanan konteyner ve modüler yapıları birçok alanda cazip bir çözüm haline getirmektedir.

Üretilen konteyner ve modüler yapılarda standart üretimin dışında taş yünü yalıtım ve izolasyon, epoksi zemin uygulaması, baklava sac zemin uygulaması, ahşap lambri uygulaması, betopan kaplama, sandviç panel kaplama, alikobant kaplama, ahşap kaplama, hidrolik açılır kapaklar, uzaktan kumandalı panjur/kepenk gibi ihtiyaçlara uygun birçok uygulama yapılıyor. Konteyner ev, otel, ofis, depo, şantiye, garaj, kafe, güvenlik kulübesi, üretilen konteyner ve modüler yapı çeşitlerinden yalnızca birkaçı.

 

Konteyner veya modüler bir yapı satın almayı düşünen, fakat hali hazırda herhangi bir projesi olmayan müşteriler için kullanım amaçları, üretilmesi istenilen en ve boy ölçüleri, oda/bölme sayıları, kullanılması istenilen malzemeler gibi gerekli bilgiler müşterilerden alınarak projelendirme ve fiyatlandırma çalışması yapılıyor. Firma, belirlenen proje üstünde öneriler sunarak ve yine müşteri istekleri doğrultusunda revizyonlar yaparak en doğru proje ve fiyatı sunuyor. Ayrıca firma tarafından ISO Yük Konteyner çeşitleri uygun fiyatlar ile yurt dışından orijinal olarak ithal ediliyor, sıfır ve ikinci el olarak satışı yapılıyor.

A kalite konteyner ve modüler yapı üretimi, tam zamanında ürün teslimi ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti, firmanın birinci önceliği.

İlgili Yazılar
Kullanıcıya Yönelik SistemlerÜrün

Türkiye’nin En Yüksek (10 m) Hareketli Bölme Panelleri MOWATEC’ten

Kullanıcıya Yönelik SistemlerÜrün

MOWATEC Yukarı Toplanır Bölme Sistemleri

MimariProje

Atakule Yeni Çarşı Projesi