Kullanıcıya Yönelik SistemlerÜrün

MOWATEC Yukarı Toplanır Bölme Sistemleri

Tam Otomatik Konfor
Yana toplanır panellerin uygulanmasının mimari olarak güç olduğu mekanlarda öne çıkarak, dar uygulama alanları için mükemmel çözüm sunuyor.

Sistem açık olduğu zamanlarda paneller tavan arasında gizlenerek tamamen kayboluyor. Üstelik bu hareketi otomatik olarak motor yardımı ile yaptığı için sadece bir tuşa basmak yeterli. Kullanıcılar, kahvelerini yudumlarken saniyeler içinde mekan büyümüş oluyor.

Zeminde herhangi bir kılavuzun olmaması, açıldığında istenmeyen görüntüleri ortadan kaldırdığı gibi geçiş kolaylığı da sağlıyor. Panellerin tavan içine toplanabilmesi için sistem yüksekliği ve panel sayısına bağlı olarak 70 – 80 cm’lik bir boşluk yeterli oluyo.r Yan ayaklar da isteğe göre duvar içine gizlenebiliyor. Ayrıca en alt panelde bulunan pinomatik sayesinde kapanma esnasında herhangi bir engel ile karşılaşılırsa sistem otomatik olarak duruyor ve güvenliği sağlıyor.

Yukarı toplanır bölmelerde ses izolasyonlu dolu panellerin dışında, çerçeveli yada çerçevesiz cam paneller de kullanılabiliyor. Genellikle VIP toplantı salonlarında tercih edilen dolu panellerin yüzeylerinde dekorasyonunuza uygun olarak melamin veya doğal ahşap seçenekleri sunuluyor. Cam paneller ise vitrin, mağaza, restoran gibi şeffaflığın ön plana çıktığı mekanlarda kullanılıyor.

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

Crux Door Kapı Serileri

İnce YapıÜrün

Pentek'ten İnce Çizgiler, Büyük Boyutlar: rp fineline İnce Çelik Doğrama

İnce YapıÜrün

ASAŞ REFD77 Katlanır Kapı Sistemleri ile Tasarımda Esneklik ve Güvenlik Maksimumda