Kullanıcıya Yönelik SistemlerÜrün

PeriodPWF Ahşap – Alüminyum Pencere Sistemleri

PeriodPWF IV68 ahşap – alüminyum serisi, yeni nesil pencereleri kullanıcılar ile buluşturuyor.

Dış mekanda alüminyumun modern duruşu ile iç mekanda ahşabın sıcaklığının birleştiği bu sistem, kullanıcıların bakım maliyetini ortadan kaldırmasıyla birlikte tasarımcılara yüksek ve modern binalarda da ahşabı kullanma olanağı yaratmaktadır. PeriodPWF ahşap – alüminyum pencere detayı sayesinde doğramayı yağmur, rüzgar gibi dış etkenlerden dolayı zamanla oluşabilecek hasarlardan korur. Alüminyum ve ahşap arasında bulunan hava boşlukları ile ahşabın doğal olan yalıtım özelliği korunur ve sistem nefes almaya devam eder.

Özel çift TSP-Foam contaları sayesinde yüksek oranda yalıtım sağlanır. Klasik pencere tiplerinde ve sürme sistemlerde kullanılabilmektedir. Farklı alüminyum profiller yardımıyla dekoratif çıtalı pencereler yapmak mümkündür. Alüminyum profiller her projeye göre farklı renk ve detaylarda uygulanabilmektedir.

Çevre dostu PeriodPWF Ahşap Pencere ve Kapı Sistemleri; farklı fonksiyonel çözümleri, dayanıklı konstrüksiyonu, özel aksesuarları ve zengin renk seçenekleriyle kullanıcıya estetik görüntü, uzun kullanım süresi ve enerji tasarrufu ile kaliteli ve sağlıklı bir yaşam sunmaktadır.

İlgili Yazılar
Çatı - Cepheİnce YapıÜrün

Çuhadaroğlu interal MN50 ve ST70

İnce YapıÜrün

Pentek'ten İnce Çizgiler, Büyük Boyutlar: rp fineline İnce Çelik Doğrama

İnce YapıÜrün

Pentek'ten Isı Yalıtımlı, İnce Çelik Doğrama: RP Fineline

×
İnce YapıÜrün

Period - Steko: Modüler Ahşap Yapı Taşları