Hareketli DonatılarÜrün

Ofislerde Daha Sağlıklı ve Verimli Çalışma Alanları İçin Monitör Kolları ve Quickstand Çalışma Üniteleri

Humanscale’in ergonomik ürünleri daha fazla konfor, sağlık ve verimlilik için çalışma alanının anında kişiselleştirilmesini sağlar.

Kullanıcıların göz yorgunluğu ve boyun gerginliğini önlemeye yardımcı monitör kolları ile son on yılın en iyi ofis aksesuarı seçilen, geleneksel ofisleri aktif ve akıllı tasarımlara dönüştüren Quickstand, Ateco ile Türkiye’de.

M2 Monitör Kolu

M2 monitör kolu, monitör pozisyonuna bağlı kalmak yerine monitorün pozisyonunu kullanıcının kontrolüne bırakıyor.

M2 yeni nesil monitör kolları, olağanüstü performans ve dayanıklılık elde etmek için mekanik yay ile hafif ve ultra ince tasarımlı yenilikçi sistem kullanır.

M/Flex Monitör Kolları

Humanscale’in çoklu monitör kol sistemi M/Flex’e kolay bir şekilde birden altı adede kadar monitör eklenebilir. M/Flex, standart bir çalışma alanını çok sayıda ekranı bir araya getirerek dinamik ve ergonomik bir çalışma istasyonuna dönüştürür.

Quickstand ile Oturarak ya da Ayakta Çalışılabilir

Uzun süreli oturur pozisyonda çalışmanın insan sağlığına zararlarının farkındalığı ile Humanscale, yenilikçi ve devrim yaratan ürünler tasarlıyor. Humanscale’in QuickStand çalışma ünitesi, oturur ya da ayakta çalışma pozisyonları için ergonomik çözüm sağlayarak çalışma alanlarını daha verimli ve kullanışlı hale dönüştürür.

QuickStand’ın hafif platformu ve mekanizması, kullanıcının beklentilerini tamamen karşılamasının yanı sıra piyasadaki yüksekliği ayarlanabilir diğer çözümlere kıyasla, zahmetsizce bir alandan diğerine taşınabilmesine olanak tanıyor.

İlgili Yazılar
Ürün

Penta: Farklı Formlar Ustalıkla Buluştu

Hareketli DonatılarÜrün

Bürosit’ten CEO Yönetici Grubu

Hareketli DonatılarÜrün

Bürosit'ten Ofislere Şık Bir Dokunuş: Gordion

×
İç MekanProje

Mercedes Benz Mengerler City Showroom