Islak MekanÜrün

Geberit AquaClean Sela Akıllı Klozet: Zarif ve Akıllı

İngiliz tasarımcı Christoph Behling tarafından tasarlanan yeni AquaClean Sela, banyolara zariflik ve şıklık katıyor.

iF Design Award 2019 ödüllü Geberit AquaClean Sela, banyoları bir sanat eserine dönüştürüyor. Gelişmiş teknolojiler sunan Sela, devrim niteliğindeki özellikleri ile kullanıcısına ilk gün yaşadıkları heyecanı ve hayranlığı asla kaybettirmiyor. 145 yıllık deneyimiyle Geberit, son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği Sela ile maksimum düzeyde konfor ve hijyen sunuyor.

Geberit AquaClean Sela beyaz ve parlak krom olarak iki renk alternatifi sunuyor. AquaClean Sela akıllı klozetlerin sprey (taharet çubuğu) işlevselliği konusunda da devrim niteliğinde bir yenilik sunuyor. Patentli WhirlSpray taharet teknolojisinin sunduğu dinamik havalandırma ile güçlendirilmiş titreşimli sprey sunan Sela’da, son derece nazik bir temizlik sağlamak için iki püskürtme başlığı kullanılıyor. Hibrid sıcak su sistemi ile hızlı ve sürekli sıcak su sağlanıyor. WhirlSpray teknolojisi ile hijyenik bir şekilde 37 °C’de taharet imkanı sunuyor. Tüm detaylarında maksimum hijyen düşünülerek tasarlanan Sela, bide (kadınlara özel püskürtme) özelliği sunarak yumuşak bir dokunuş sağlıyor.

Bir başka önemli nokta ise AquaClean Sela’nın Rimfree (kanalsız) klozet teknolojisidir. Yenilikçi TurboFlush deşarj teknolojisi, tuvaletin son derece hassas ve sessiz bir şekilde yıkanmasını sağlar. Kullanıcı dostu bir uzaktan kumanda içerir. Uzaktan kumanda kişiye göre ayarlanabilir. Dört farklı hafıza seçeneği sunar.

İlgili Yazılar
Islak MekanÜrün

Yeni Nesil Banyolarda Geberit İmzası

Islak MekanÜrün

Roca Infinity Koleksiyonu ile Göz Alıcı Banyolar

İnce YapıÜrün

QUA Granite ile Mutfak ve Banyolarda Modern ve Estetik Çizgiler

×
MimariProje

Atakule Yeni Çarşı Projesi