Çatı - CepheÜrün

RHEINZINK® Yağmur İndirme Sistemleri

RHEINZINK® çinko, bakır ve titanyumdan oluşan %99,995 saflıkta bir çinko alaşımı olup bu konuda bir dünya markasıdır. RHEINZINK®, birbiriyle mükemmel derecede uyum gösteren beş yüz parçanın üzerinde elemanı ile hatasız ve pratik bir yağmur indirme sistemini garanti etmektedir.

RHEINZINK® tasarımı yağmur indirme sistemleri, birçok form alternatifi sunmakla birlikte münferit uygulamalara da olanak sağlar. Sistem estetik iniş bağlantı elemanları, oluklar ve standart ölçülerdeki sayısız bileşim aksesuarından oluşmaktadır. Sisteme ait tüm parça ve aksesuarlar yüksek kalitedeki RHEINZINK® malzemesinden üretilmektedir.

Tamamı yanmaz, paslanmaz ve ısıya dayanıklı olan RHEINZINK® ürünlerinin üzerinde herhangi bir ilave kaplama bulunmaz. Atmosferik koşullardan etkilenerek doğal yollarla değişime uğrayan yüzeyde oluşan patina tabakası, sadece ürünü korozyona karşı korumakla kalmayıp aynı zamanda kendini nesiller boyu temizleyen bir yüzey meydana getirir. Malzemenin kendi kendini iyileştirme özelliği, malzeme üzerinde oluşabilecek her türlü çiziğin kısa sürede kaybolmasını sağlar.

Böylece RHEINZINK® – Yağmur İndirme Sistemleri, bakım gerektirmeden yıllarca işlevini sürdürür. RHEINZINK®, yağmur indirme sistemlerinde CLASSIC bright rolled, prePATINA blue-grey ve prePATINA graphite-grey olmak üzere üç farklı yüzey alternatifi sunmaktadır.

Kaliteli görünümü, sınırsız uygulama seçenekleri, farklı malzemelerle olan uyumu, sağladığı teknik ve estetik avantajlarla bakım gerektirmeden yıllarca işlevini sürdüren RHEINZINK® – Yağmur İndirme Sistemleri, kullanıcıya uzun ömürlü ve ideal bir sistem sunmaktadır.

İlgili Yazılar
Çatı - CepheÜrün

Dış Cephelere Mimari Dokunuş: Dekton

Çatı - CepheÜrün

RHEINZINK Titanyumlu Çinkonun Doğal Malzemelerle Uyumu

Çatı - CepheÜrün

CRETOX® Beton - Hafif Beton Cephe Duvar Kaplama Paneli

×
Çatı - CepheÜrün

RHEINZINK® - Arduvaz Sistemler