İç Mekan ÜrünüIslak MekanÜrün

Cosentino Silestone Loft Serisi

Dünyanın en büyük kuvars yüzey üreticilerinden Cosentino, Silestone Loft Serisi’nde geçmişle geleceği bir araya getiriyor. Yeni Raw yüzeye sahip Loft Serisi’nden Brooklyn ve Silver Lake renkleri, iç mekanlar için sofistike bir endüstriyel tasarım sunuyor.

Son zamanların yapılaşma yaklaşımında öne çıkan endüstriyel estetik anlayışı, tasarım ve mimari için de tercih edilir olmaya başladı. Cosentino Ar-Ge departmanının geliştirdiği Silestone Loft Serisi, iç mekanlar için sofistike bir endüstriyel tasarım sunuyor. Silestone Loft, Cosentino’nun yeni mat Raw yüzeyleri sayesinde betonun en saf ve en şık hali ile mekanlarda rustik ve seçkin bir atmosfer yaratıyor. Raw yüzeyler, beton gibi yapı malzemelerinin verdiği pürüzlü doku hissini yansıtıyor.

Geçmişle Geleceği Bir Araya Getiriyor
Geçmişi gelecekle bir araya getiren, betonun endüstriyel görünümüne yenilikçi ve çağdaş bir hava katan Silestone Loft Serisi’nin yeni Brooklyn ve Silver Lake renkleri işlevsellikleri ile öne çıkıyor. Beton gibi yapı malzemelerinin verdiği pürüzlü doku hissi ve görünümünü yansıtan renkler, yeni mat Raw yüzeyle bir araya gelerek şıklık ve sadelik sunuyor.

Çarpıcı Brooklyn
Gelişigüzel kontrastlar ve efektler ile yoğun bir gri ton sağlayan Brooklyn, kuvars yüzeylere yenilikçi bir görünüm sunarak, mekanı en estetik şekilde öne çıkaracak biçimde tasarlandı. Brooklyn, mekana çarpıcı bir kişilik, rustik ve endüstriyel bir karakter, saf bir güzellik ve şıklık katıyor.

Zarif Silver Lake
Benzersiz kişilikli, orijinal ve cesur bir renk olan Silver Lake; şık beyaz arka planı, yumuşak gri tonlarıyla zarif bir görünüm sunuyor. Her iki renk de Silestone’un düşük sıvı emilim özelliğine sahip olmakla birlikte lekeye, darbeye ve çizilmeye karşı üstün dayanıklılık gösteriyor.

Silestone® by Cosentino Hakkında
Silestone®, yüzde doksan doğal kuvarstan oluşan, dünyanın lider kuvars yüzey markalarındandır. Bu ileri teknoloji malzeme yüksek leke, darbe ve çizilme direncine, düşük sıvı emme özelliğine sahiptir. Ayrıca başka malzemelerde olmayan 25 yıl ürün garantisi ve sertifikası, üstün destek, Cosentino Group kalitesi ve sorumluluk anlayışına sahiptir. Altmıştan fazla renkte, dört farklı yüzeyde ve değişik ebatlarda üretilen Silestone®, geniş boyutları sayesinde ek yerlerini azaltan çok yönlü bir üründür. Bu özellikleriyle Silestone® yüzeyler tüm mutfak ve banyolar, otel, restoran ve laboratuvar vs. gibi yüksek beklentili binalar için son derece uygundur.

Silestone® ayrıca geri dönüşümlü Eco Line serisi ile sürdürülebilir inşaat ve tasarım için yeni bir standart oluşturmaktadır. Eco Line ürünleri en az yüzde elli geri dönüşümlü malzemeden üretilmektedir. Bu öncü ve çevreye duyarlı ürün, doğal kaynakları duyarlı bir şekilde kullanarak şık tasarım ve mükemmel performans sunmaktadır.

Silestone® Dubai’de Burj Al Arab, Londra’da Wembley Stadyumu, Barcelona’da Jean Nouvel’in Agbar Kulesi ve Madrid’de Telefónica Binası gibi dünyanın eşsiz yapılarında kullanılmaktadır. Ayrıca San Sebastian’daki Basque Culinary Center ile dikkat çekici restoranlardan DiverXO, Mugaritz, Calima ve Gastró Arola’nın prestijli mutfaklarında bulunuyor.

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…