İç Mekan ÜrünüIslak MekanÜrün

Silestone’dan Yeni, Klasik ve Doğal Renkler

Yenilikçi yüzeylerin mimarı ve dünyanın lider firmalarından Cosentino’nun yüzey endüstrisinde devrim yaratan markası Silestone, yüzeyler için yeni ve şık renkler sunuyor. Hareket ve süreklilik sağlayan, derin, güçlü bir arka plan ve etkileyici damar yapısı sunan yeni renk seçenekleri, kullanıcı için yüksek performansa ve en iyi tasarıma sahip yüzey alternatifi oluyor.

Yarı Saydam Görünümüyle Büyülüyor

Gri görünümü ile soğuk ve buzlu bir etkiye sahip Polaris, parlaklığı ve göz alıcılığıyla dikkat çekiyor. Koyu arka planda beyaz damarların oluşturduğu ahenk ve zıt renklerin yarattığı kontrastla büyüleyici bir etki bırakan Polaris, yoğunluğu ve yarı saydam görünümüyle göz dolduruyor. Polaris, oniks ve kuvarsit gibi malzemelerden ilham alan tonlar içeriyor.

Klasik ve Zamansız

Sıcak arka planı ve damarlarının yumuşaklığıyla dikkatleri üzerine çeken Silestone® Eternal D´Or, altın tonları sayesinde en davetkar ve en zarif mekanları tamamlıyor. Klasik ve zamansız bir beyaz renk sunan Eternal D´Or, doğadan ilham aldığı saflığı ve zarafeti mekanlara yansıtıyor.

Girdiği Her Mekanı Çağdaş Bir Tasarıma Dönüştürüyor

Silestone® Eternal Bella, doğal taşın zarif ve sıcak görünümünü tek bir yüzeyde bir araya getiriyor. Yumuşak ve kesintisiz damarların grimsi tonuyla klasik bir tasarıma sahip olan Eternal Bella, avangart iç mimari mekanlara hayat veriyor. Eternal Bella, girdiği her mekana çağdaş ve modern bir görünüm katıyor.

İlhamı Nebula Kümeleri

Evrendeki nebula kümelerinden esinlenen Miami Vena, ünlü Silestone® Nebula serisine eklenen doğal bir renk. Mekanlara yeni bir hareket ve derinlik sağlayan Miami Vena beyaz tabanı, ince damarları ve klasik tasarımıyla iç mimarların olmazsa olmazı haline geliyor. Silestone® Miami Vena, Silestone® Nebula serisinin en beyaz damarlı yüzeyi olarak öne çıkıyor.

 

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

Dekton Optimma: Duvarlar İçin Özel Üretildi

Haber

SRA Stone Gallery Antalya Deposunu Açtı

Çatı - CepheÜrün

Dış Cephelere Mimari Dokunuş: Dekton