Islak MekanÜrün

Stile Önem Verenler İçin: Silestone Integrity Evyeler

Evyeler Mutfaklarda Tasarımın Bir Parçası Oluyor

Cosentino’nun doğal taş endüstrisinde devrim yaratan markası Silestone’un teknoloji, uzmanlık ve tasarımla hayat verdiği Integrity evyeleri, mutfakları eşsiz birer tasarıma dönüştürüyor. Farklı hatlarıyla karakterlerini yansıtan evyeler, her yerde olduğu gibi mutfağında da stile önem verenlerin beklentilerini karşılıyor.

Günümüz modern evlerinde evyeler, tasarım ve renkleriyle mutfaklarda birer dekorasyon objesine dönüşüyor. Dünyada kuvarstan tek parça olarak üretilen ilk ve tek evye serisi Silestone Integrity koleksiyonunda yer alan 6 farklı model evye, düz veya yumuşak hatlarıyla mutfakların tasarımını baştan aşağı yeniden belirliyor.

Saflık ve Temizliğin Sembolü

Cosentino’nun en son teknolojiyle geliştirdiği, benzersiz dokunuşa sahip, yüksek kalite ve estetik standartlardaki Integrity evyeler, Silestone’un tüm üstün özelliklerini de bünyesinde taşıyor.

Çizilme ve darbelere karşı yüksek dayanıklılık ile kolay temizlik imkanını bir arada sunan evyeler, mutfaklardaki stil ve güzelliğin yeni ikonuna dönüşüyor. Silestone tezgahlar ile aynı renklerde üretilen evyeler, tek parça yapısıyla kolaylıkla monte ediliyor.

Leke tutmayan hijyenik yüzeyi ve göz kamaştırıcı çizgilerinin yanı sıra mat ve parlak yüzey seçenekleri sunan evyeler 34×37, 51×37, 51×41 ve 67×43.5 olmak üzere dört farklı ebat seçeneğiyle mutfaklarda estetik bir bütünlük sağlıyor.

İlgili Yazılar
Islak MekanÜrün

Yeni Nesil Banyolarda Geberit İmzası

İnce YapıÜrün

Dekton Optimma: Duvarlar İçin Özel Üretildi

Islak MekanÜrün

Roca Infinity Koleksiyonu ile Göz Alıcı Banyolar