Islak MekanÜrün

Stile Önem Verenler İçin: Silestone Integrity Evyeler

Evyeler Mutfaklarda Tasarımın Bir Parçası Oluyor

Cosentino’nun doğal taş endüstrisinde devrim yaratan markası Silestone’un teknoloji, uzmanlık ve tasarımla hayat verdiği Integrity evyeleri, mutfakları eşsiz birer tasarıma dönüştürüyor. Farklı hatlarıyla karakterlerini yansıtan evyeler, her yerde olduğu gibi mutfağında da stile önem verenlerin beklentilerini karşılıyor.

Günümüz modern evlerinde evyeler, tasarım ve renkleriyle mutfaklarda birer dekorasyon objesine dönüşüyor. Dünyada kuvarstan tek parça olarak üretilen ilk ve tek evye serisi Silestone Integrity koleksiyonunda yer alan 6 farklı model evye, düz veya yumuşak hatlarıyla mutfakların tasarımını baştan aşağı yeniden belirliyor.

Saflık ve Temizliğin Sembolü

Cosentino’nun en son teknolojiyle geliştirdiği, benzersiz dokunuşa sahip, yüksek kalite ve estetik standartlardaki Integrity evyeler, Silestone’un tüm üstün özelliklerini de bünyesinde taşıyor.

Çizilme ve darbelere karşı yüksek dayanıklılık ile kolay temizlik imkanını bir arada sunan evyeler, mutfaklardaki stil ve güzelliğin yeni ikonuna dönüşüyor. Silestone tezgahlar ile aynı renklerde üretilen evyeler, tek parça yapısıyla kolaylıkla monte ediliyor.

Leke tutmayan hijyenik yüzeyi ve göz kamaştırıcı çizgilerinin yanı sıra mat ve parlak yüzey seçenekleri sunan evyeler 34×37, 51×37, 51×41 ve 67×43.5 olmak üzere dört farklı ebat seçeneğiyle mutfaklarda estetik bir bütünlük sağlıyor.

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…