Kullanıcıya Yönelik SistemlerÜrün

Türkiye Futbol Federasyon Projesi, Çuhadaroğlu Sistemleri ile Çözümleniyor

Türkiye Futbol Federasyon projesi, 45 ile 130 metrekare arası bir alanda, 10 adet toplantı salonu, 700 kişilik konferans salonu, restoran, VIP restoran, çok amaçlı 780 m²’lik fuaye alanı, yeni konferans salonu ve eğitim alanlarını bir arada toplayacağı yeni bir bina konsepti ile yapılanıyor.
 

Hayata geçecek projeye; kapaklı giydirme cephe, yalıtımlı sürme, kapı ve pencere, ışıklık sistemleri gibi birçok uygulamada sistem çözümleri sunan Çuhadaroğlu destek veriyor.

Değişik açılardaki gövde tasarımıyla üç yönde açılı konstrüksiyonlarda ve her iki yönden kapaklı uygulanabilen alüminyum ışıklık sistemi SKY 60 ile yapıya görsel beğeni ekleyen, düşük ısı geçirim katsayısı ile tüketimi %40 oranında azaltan ısı yalıtımlı kapı ve pencere sistemi ST 60, projede kullanılan uygulamalar arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra yağmur sularının içeri girmesini önleyen, 45 mm derinliğe sahip, estetik ve yüksek performanslı SL 45 ısı yalıtımlı kaldır-sür sürme sistemi ile GE50-KE50 kapaklı giydirme cephe sistemi de projede kullanılan diğer önemli uygulamalar arasında.

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

Çuhadaroğlu’ndan Yeni Kapı ve Pencere Sistemi DS 70

İnce YapıÜrün

Remak Isı Yalıtımlı Çelik Kapı Pencere Sistemleri Dubai Expo 2020 İtalya Pavyonu’nda Uygulandı

İnce YapıÜrün

Pentek Yangına Dayanıklı Camlı Sistemler