Çatı - CepheÜrün

Zigana Tile ile Çatılarda Büyük Değişim Başladı

“Onduline Avrasya’nın Yeni Ürünü Zigana Tile ile Şimdi Çatıları Yenilemenin Tam Zamanı.”

Yenilikçi gölgelendirilmiş tasarım anlayışıyla çatınıza estetik bir görünüm kazandırmasının yanı sıra sağlamlığıyla da dikkat çekiyor.

En sert iklim koşullarında dahi dayanıklılığından ödün vermeyen Onduline Zigana Tile, kesinlikle su geçirmiyor, paslanmıyor, küflenmiyor ve bakım gerektirmiyor.

Zigana Tile, dünyadaki en hafif çatı kaplama malzemelerinden biri. Çatı konstrüksiyonuna metrekarede sadece 4 kilogram yük vererek binanın deprem güvenliğine katkıda buluyor.

1 oluk – 1 adım prensibiyle çatıya çok hızlı bir şekilde uygulanabilen Zigana Tile, satın alındığı andan itibaren kullanıcıya tasarruf ettiriyor. Levhaların alt ve üst taraflarında belirlenmiş olan özel bini yerlerinin yanı sıra levhaların üst tarafında yer alan soğuk damga ile “TOP – ÜST” şeklinde belirtilmiş uygulama yönü sayesinde çatıya montajı hızlıca gerçekleşiyor. Geniş oluk aralıkları sayesinde uygulama ekiplerinin hareket kabiliyetini en üst seviyeye çıkarıyor ve çatılar çok kısa bir süre içinde kusursuz olarak kullanıma hazır hale geliyor.

Uluslararası çevre ve sürdürülebilirlik standartları konusunda yüksek niteliklere sahip olan bu kusursuz ürün, yüksek oranda geri dönüştürülmüş malzeme içeriğine sahip ve asbest içermiyor. Onduline’in Sapanca’daki üretim tesislerinde yüksek teknoloji kullanılarak üretilen Zigana Tile, renklendirme aşamasında kullanılan doğal pigmentler ve düşük karbon ayakizi değeri ile çevreye oldukça duyarlı.

Çatı ve cephe kaplamalarında uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabilecek Zigana Tile, geniş aksesuar yelpazesi ile birlikte TS EN 534:2006+A1:2010 standardına ve CE belgesine sahip bir şekilde Onduline Avrasya garantisi altında Türkiye’de üretiliyor.

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…