Kullanıcıya Yönelik SistemlerÜrün

Fetaş – Siyah Sprinkler

Fetaş’ın ürün gamına kattığı sprinkler başlıkları, mimarlara, bu sprinkleri gizlesek mi, gizlemesek mi sorusunu sorduracak.

Dünyada sayısız projede kullanılmış olan sprinkler başlıklarını Türkiye’ye ilk getiren Fetaş yetkilileri, yangın güvenlik sektöründe eksikliğini gördükleri estetik ürün arayışları sonucunda Japonya’dan ithal ettikleri UL ve FM belgeli sprinkler başlıklarıyla özellikle mimarları hedeflediklerini belirtiyorlar.

Japon tasarımcıların yalın dizayn arayışı sonucu geliştirdikleri sprinkler başlıkları, mimari tasarıma uygunluğu da düşünülerek dört farklı renk opsiyonuyla sunuluyor: Beyaz, krom, siyah ve kahverengi. Oteller ve otel odaları, müzeler, sergi alanları, showroomlar, restoranlar, kafeteryalar, mağazalar, rezidanslar, gökdelenler, okullar, üniversiteler, hastaneler, alışveriş merkezleri gibi estetik kaygıların ön plana çıktığı mekanlar için özel olarak tasarlanmış.

Siyah renkli sprinkler ise özellikle sinema, tiyatro, toplantı odaları gibi mekanların ihtiyaçları düşünülerek ilave edilmiş.

Sarkık, gizli sarkık, duvar tipi ve gizli tip olmak üzere dört farklı tipte ve dört farklı renkte (beyaz, krom, siyah ve kahverengi) olan sprinkler başlıkları mimarların, projecilerin beğenisine sunuluyor.

Sarkık tip başlıklar, kullanım alanlarına göre Quick Response (hızlı tepkili) ve Standart Response (standart tepkili) olarak iki sınıfa ayrılmış durumda. Tip ve renk çeşitliliğinden ortaya çıkan kombinasyonlarla Fetaş sprinkler başlıkları oldukça geniş bir yelpazeye hitap ediyor.

Diğerlerinden farklı olarak, sadece gizli tip sprinkler, dünya genelinde de olduğu gibi tek renk olarak beyaz renkte sunuluyor.

Göz at

Bu ürünlere de göz atın...

AltyapıÜrün

Yüksek Drenaj Kapasiteli, Uzun Ömürlü Sızdırma Tabakası DELTA®-MS 20

1 Mins read
DELTA®-MS 20; tünel tabanı, temel altı, endüstriyel zeminler ve bodrum katların zeminlerinde yükselen suya karşı koruma sağlarken, üzerine dökülen betonun sağlıklı prizlenmesini…
İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…
×
Kullanıcıya Yönelik SistemlerÜrün

Fetaş’tan Özgün Tasarım - Universal Serisi Yangın Dolapları