İç Mekan ÜrünüÜrün

HD WALLS DIGITAL COLLECTION 03

Zamansız, İkonik Tasarımlar

Estetik değerler üzerine kurulu, zamansız ikonik tasarımlar içeren HD WALLS DIGITAL COLLECTION 03, HD WALLS markasının üçüncü dijital koleksiyonu olarak hazırlanmıştır. Katalogda 3 farklı tasarımcının kendine özgü hatlarını içeren; enerjisi, rengi ve tasarımları ile dikkat çeken birçok çalışma bulunmaktadır. Tüm tasarımlar duvar ölçüsüne göre ölçeklendirilebilir, desenlerin içerisinde bulunan figürlerde ve objelerde talep edilen değişiklikler yapılabilir. Kişiye özel tasarımların da yapılabildiği HD WALLS DIGITAL COLLECTION 03’te mekana ferahlık ve estetik katacak çalışmaların her biri HD WALLS’a özgü, sıra dışı çalışmalardır.

Altı Farklı Kağıt Tipi Üzerine Baskı

HD WALLS DIGITAL COLLECTION 03’te bir önceki koleksiyondan farklı dört kağıt tipi ile toplam altı kağıt tipi bulunmaktadır. Trafiği yüksek ve düşük alanlara göre farklı kağıtlar, ıslak hacimler için farklı kağıt tipleri sunulmaktadır.

PVC içermeyen, %100 ekolojik, düz ve metalik dokulu “non-woven”, PVC içermeyen %100 polyester içerikli, yırtılmaya karşı dayanıklı, ağır gramajlı Jet Tex Comfort, yüksek trafikli alanlarda kullanıma uygun olan kumaş dokulu tekstil tabanlı vinil, hasır dokulu kağıt tabanlı vinil ve pürüzsüz yüzey içeren mat görünümlü vinil duvar kağıdı ile tüm projeler için birçok kağıt tabanı alternatifi bulunmaktadır. Ayrıca metalik dokulu “non-woven” duvar kağıdında bulunan dört farklı renk tonu ile kara kalem çalışmalarında zemin rengi ile göze hitap eden tasarımlar elde etmek de mümkün.

İlgili Yazılar
İç Mekan ÜrünüÜrün

HD WALLS DIGITAL – 2022 Koleksiyonu

İç Mekan Ürünüİnce YapıÜrün

Tecnografica - İtalyan Estetiği

Söyleşi

Adem Demirdağ (HD Group)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

×
İç Mekan ÜrünüÜrün

HD WALLS DIGITAL COLLECTION 02 ile Dünyanın Renkleri Duvarlarda