İç Mekan ÜrünüÜrün

Unigen Yapı Malzemeleri: IVC® MODULEO Studio Moods

Unigen, kurulduğu günden beri yenilikçi ve sağlıklı yaşam alanları oluşturmak amacı ile ticari tip zemin kaplamalarında birçok dünya markasını bir araya getiriyor. Unigen portföyünde yer alan yenilikçi ürünlerden biri IVC® MODULEO Studio Moods alternatif görünümlü PVC zemin kaplamaları.

Sabiha Gökçen Havalimanı İç Hatlar bölümünde, Korint İnşaat tarafından yapılan 40° Bar & Brewery projesinde IVC® Moduleo – Studio Moods serilerinin yenilikçi stili tercih edildi. Füme ve gri tonları arasındaki zıtlık formla bütünleştirilip, özgün bir zemin tasarımı yapıldı.

IVC® Moduleo ve Studio Moods alternatif görünümlü PVC zemin kaplamaları, üst yüzey teknolojisi ile doğal malzemenin sıcaklığını yansıtmakla birlikte, havalimanı gibi çok yoğun trafiğe sahip alanların ihtiyaç duyduğu dayanıklılığı ve kolay bakım avantajlarını sağlamaktadır.

IVC® Group, yirmi yıllık deneyimi ile Belçika’da üretimini gerçekleştirdiği PVC zemin kaplamalarında tasarım ve üretim teknolojileri ile dünya liderleri arasında yer almaktadır. Tasarımdan, üretime, ürünlerin son tüketiciye ulaşana kadar geçen tüm süreçlerde çevre ve insan sağlığını gözeten politikaları desteklemektedir. Üretiminde yeşil enerji kullanarak ve %50’ye kadar geri dönüştürülebilir hammadde tercih ederek çevreye olan duyarlılığını ön plana çıkarmaktadır. Protectonite PU teknolojisi, hijyenik ve antibakteriyel özellikleri, akustik ve kaymazlık performansları ile restoran, mağaza, otel, ofis gibi yoğun trafiğe sahip alanlarda tercih edilen, geniş skalada ürün çeşitliliğine sahiptir.

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

modulyss®'ten Delight Koleksiyonu

İnce YapıÜrün

Kastamonu Entegre, Hijyen+ Panel ve Parkeler

İç Mekan ÜrünüÜrün

Klassis’ten Estetik Zemin Çözümleri

×
İç Mekan ÜrünüÜrün

Unigen’den ONTO Maru® ve Dickson®