Neolith; dünyadaki en büyük ebatlı, yüksek teknoloji ürünü porselen malzemelerindendir. (3.600 mm x 1.200 mm ve 3.200 mm x 1.500 mm)

  • Çizilmez,
  • Yanmaz,
  • Antibakteriyel ve hijyenik,
  • Leke tutmaz,
  • Sıvı emilimi olmayan,
  • Kimyasal dayanımı yüksek,
  • LEED sertifikası bulunan bir malzemedir.

Farklı uygulama alanları için 3 ayrı kalınlıkta (3 mm, 6 mm ve 12 mm) üretilen Neolith, doğal ve geri dönüşümlü olmasının yanı sıra, eşsiz özellikleri sayesinde birçok uygulama alanında kullanılabiliyor.

Neolith – Dış Cephe

Mimari ve görsel anlayıştaki değişimler neticesinde artık büyük ebatlı ürünler, projelerde kullanılmak isteniliyor. Fakat büyük ebatlı ürünlerdeki ağırlık sorunu ve uygulama zorlukları gibi olumsuzluklar sebebiyle mimari beklenti ve görsel tatmin ikinci planda kalıyor. Neolith devasa ebatları yanında hafif olması sayesinde de (3 mm – 7 kg/m2, 6mm – 15 kg/m2) dış cephe uygulamalarında büyük avantaj sağlıyor. Kolay ve hızlı uygulanabilirlik, A1 sınıfı yanmazlık ve 15 yıl renk garantisi (UV dayanımı) ile Neolith tüm cepheleri kaplamaya hazır. (3 mm ve 6 mm kalınlıklar iç cephe ve dış cephe uygulamalarında kullanılıyor.)

Neolith – Banyo ve Mutfak Tezgahları

Mutfak ve banyo tezgahlarında, müşteri taleplerinin tamamını Neolith karşılayabiliyor. Çizilmez, yanmaz, leke tutmaz, kimyasal dayanımı çok yüksek ve bu üstün özelliklerin yanında doğal bir tezgah malzemesi olması Neolith’in sınıfında liderlerden biri olmasını sağlıyor. Tezgah ürünlerinde “Neolith” yeni bir devrin başlangıcı oluyor. (12 mm kalınlık tezgah uygulamalarında kullanılıyor.)

Neolith – Zemin

Neolith’in büyük plakaları (3600 mm x 1200 mm ve 3200 mm x 1500 mm) istenilen ebat ve şekilde kesilebiliyor, arzu edilmesi durumunda bütün plaka olarak da uygulanabiliyor. Yeni veya eski binalarda, yeni veya mevcut zemin üzerine Neolith uygulanabiliyor. Çizilmeyen ve leke tutmayan büyük ebatlarda uygulamalar için Neolith benzersiz bir ürün. (6 mm kalınlık zemin ve yükseltilmiş döşeme uygulamalarında kullanılıyor.)

Neolith – Mobilya kaplamaları

Neolith’i farklı kılan inceliği ve hafifliğinin yanı sıra üstün teknik özellikleri ile Neolith tüm mobilya ve ahşap kaplamalarında rahatlıkla kullanılabiliyor. (3 mm ve 6 mm kalınlıklar mobilya ve ahşap kaplamalarında kullanılıyor.)

Neolith – İç Mekan Duvar Kaplama

Neolith başka hiçbir malzemede bulunamayacak özellikleri iç mekanlarda da sunuyor. Neolith’in çizilmemesi, yanmaması ve antibakteriyel olması yanında büyük ebatlı kullanım olanağı sağlaması birçok iç mekan projesinde avantaj sağlıyor. Bakım gerektirmeyen yüzey, kolay montaj ve eğimli uygulama seçenekleriyle Neolith iç mekanlarda da benzersiz bir çözüm ortağı oluyor. (3 mm ve 6 mm kalınlıklar iç mekan duvar kaplama uygulamalarında kullanılıyor.)

Göz at

Bu içeriklere de göz atın...

Islak MekanÜrün

Roca'nın Tasarım ve İnovasyonu Bir Araya Getiren Küvetleri

2 Mins read
Roca küvetleri ile günlük rutininize ara verme zamanı Banyoları modern ve şık detaylarla buluşturan Roca, fonksiyonel küvetlerine yenilerini ekledi. Roca, tasarım ve…
Söyleşi

Mert Uslu

3 Mins read
İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…