İç Mekan ÜrünüÜrün

Unigen Yapı Malzemeleri

Udesign tarafından tasarlanan Döhler Merkez Ofisi projesinin zemin kaplamalarında Onto® yükseltilmiş döşeme sistemleri, IVC grubu Matrix® Looselay ve Dickson® örgü vinil ürün grupları tercih edildi.

Konforun ve prestijin öncelikli kılındığı toplantı alanları ve koridorlarda Dickson® örgü vinil koleksiyonları kullanılırken, açık ofis alanları ile temizlik ve bakım kolaylığının önemli olduğu laboratuvar alanlarında IVC grubu Matrix® uygulandı. Toplamda 1245 m² IVC grubu Matrix® ve 800 m² Dickson® örgü vinil, 600 m² Onto yükseltilmiş döşeme sistemleri uygulandı. Projede ofis alanlarındaki kot farkı, kullanılan Onto® yükseltilmiş döşeme sistemleri ile çözüldü ve sisteme kolay müdahale imkanı sağlanması için üzerinde sök-tak özelliğinde uygulanan Matrix® Looselay kategori tercih edildi. Toplantı odaları ve sosyal alanlarda Dickson® örgü vinil koleksiyonunun Shape Lab serilerinden altıgen ve eşkenar dörtgen şekilleri tercih edilerek bu birimlerin öne çıkması sağlandı.

Dickson® örgü vinil zemin kaplamaları yürüme konforu, akustik performansı ve estetik çeşitliliği ile mekanlara bütün sıcaklığını ve görsel zarafetini taşımaktadır.

Dickson® koleksiyonları altı desen ve dört farklı şekilden oluşmaktadır. Çift renk iplik ve farklı dokuma şekilleri kullanarak ışığın yansıması ve desenlerin yerleşimine göre algıda değişiklik yaratan Shape Labs sayesinde zeminler bir yaratıcılık alanına, yer döşemeleri ise bir tür sanata dönüşüyor.

Unigen Yapı, iyi tasarımları doğru ürünlerle buluşturmak çabasıyla alternatif ürün gruplarında zengin çeşitlilik sağlayarak yurt içi ve yurt dışı projelerde çözüm ortağı olmaktadır.

Göz at

Bu ürünlere de göz atın...

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

Interface Level Set - Woodgrain

İnce YapıÜrün

2tec2 Yüksek Teknolojik Zemin Kaplama Malzemesi

İnce YapıÜrün

Object Carpet