İç Mekan ÜrünüIslak MekanÜrün

Dekton’dan Liquid, Avant-Garde’20, Portfolio’20 ve Chromica Koleksiyonları

Dünyanın en büyük kuvars yüzey üreticilerinden Cosentino, “The Collection Cosentino” konsepti ile tanıttığı yeni Dekton renk ve serileriyle yaşam alanlarını yeniden şekillendirmeye hazırlanıyor. Toplam 13 renkten oluşan yeni Dekton koleksiyonu, doğadan ilham alan renkleri ve zarif çizgileriyle büyüleyici bir güzellik sunuyor.

Estetik ve İnovatif: Liquid

Londra merkezli tasarım şirketi PATTERNITY iş birliğiyle yaratılan Dekton Liquid, geleceğin küresel trendlerine dokunurken doğanın güzelliği, çevre farkındalığı ve sürdürülebilir tasarım çalışmalarını da merkeze alıyor. Liquid Sky, beyaz zemini ve akıcı gri damarlarıyla benzersiz bir karaktere sahip. Sedef görünümlü Liquid Shell, denizlerin ritmini kadifemsi yüzeye yansıtıyor. Liquid Embers ise dünya yüzeyinin derinlerinde yatan magma ile denizlerin buluşma noktasını temsil ediyor.

Lüks Alanların Yaratıcısı: Avant-Garde’20

Avant-Garde’20, lüks alanlara estetik katıyor. Doğal taşlardan etkilenerek oluşturulan tasarımlar olağanüstü desenleriyle ön plana çıkıyor. Port Laurent doğal taşından ilham alan Laurent, koyu kahve zemin üzerinde yayılan altın pırıltılı damarlarıyla dikkat çekiyor. Beyaz ve gri tonlardaki yarı saydam yapıyı temsil eden Helena, ilhamını aldığı oniks taşı gibi göz alıcı güzelliğiyle ön plana çıkıyor. Dünyanın en beğenilen yüzeylerinden biri olan Patagonya doğal taşından esinlenilen Khalo ise zarifçe serpiştirilmiş soluk altın, kahverengi ve siyah noktalarıyla derinlik duygusu yaşatıyor.

Günlük Yaşamın İzleri: Portfolio’20

Klasik stiller ve doğal tonlardan ilham alan renkleriyle günlük yaşamı yansıtan Portfolio’20, projeleri benzersiz bir noktaya taşıyor. Beyaz kireç taşından ilham alan Aeris, krem renkli detayları ve nötr tonuyla mekanlara ferahlık getiriyor. Siyah ve gri tonlardaki koyu granit yapısıyla arka planda incelikli bir kontrast sunan Eter, hem iç hem de dış mekanlar için ideal bir alternatif oluşturuyor. Calacatta Lincoln’den ilham alan Rem, kahverengi ve gri damarlarının yanı sıra hafif altın dokunuşlarla da doğallık duygusunun doruklarına ulaşıyor. Sasea, krem ve gri tonları ile yumuşak ve çarpıcı bir güzellik sunuyor. Açık gri damarlar ve nötr arka planlarla karakterize edilen Kovik ise iç mekan tasarımlarında benzersiz bir seçime dönüşüyor.

Doğanın En Kuytu Köşelerine Yolculuk: Chromica

Daniel Germani Designs iş birliğiyle tasarlanan Chromica, dramatik ve sofistike etkiyi bir arada gösteriyor. Okyanusun derinliklerine uzanan koyu mavi Baltic ve eşsiz bir koyu yeşil tona sahip Feroe sıcak ve ferah tasarımları mükemmel şekilde tamamlıyor.

Kullanım Alanına Özel Seçenekler

“The Collection” konseptinde yer alan yeni ürünler, tıpkı diğer Dekton tasarımları gibi hem iç hem de dış mekanlarda geniş bir kullanım alanı sunuyor. Farklı kalınlık seçenekleri bulunan ultra kompakt yüzeyler; çizilmelere, lekelere, termal şoklara ve UV ışınlarına karşı üstün direnç gösteriyor.

İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…