Çatı - CepheÜrün

RHEINZINK Kenet Sistemler

RHEINZINK çinko, bakır ve titanyumdan oluşan %99,995 saflıkta bir çinko alaşımı olup, bu konuda bir dünya markasıdır.

Atmosferik koşullardan etkilenerek doğal yollarla değişime uğrayan yüzeyde oluşan patina tabakası, sadece ürünü korozyona karşı korumakla kalmayıp aynı zamanda kendini nesiller boyu temizleyen bir yüzey meydana getirir. Malzemenin kendi kendini iyileştirme özelliği, malzeme üzerinde oluşabilecek her türlü çiziğin kısa sürede kaybolmasını sağlamaktadır.

Mükemmel şekillendirme, kıvırma ve sistem teknikleri ile iddialı ve karmaşık yapı tiplerinde bile uygun çözümler sağlamaktadır.

Uzun kullanım ömrü, bakım gerektirmemesi, yanmaz – paslanmaz yapısı, ısıya dayanıklılığı, çevreye duyarlılığı ve estetik değerleri sebebiyle RHEINZINK – Titanyumlu Çinko, geleceğin malzemesi olarak nitelendirilmektedir.

Çatı ve cephe kaplamalarında tasarıma uygun pek çok farklı sistem alternatifi sunan RHEINZINK’in en dikkat çekici sistemlerinden birisi de “Kenet Sistemler”dir.

Hem çatı hem de cephe kaplama uygulamalarında kullanılan Kenet Sistemler, levhaların dikey, yatay ya da istenilen açıya göre monte edilmesi ile elde edilir. “Klasik Kenet” ve “Çift Kenet” sistemi olarak ikiye ayrılır. Levhaların değişken genişlik ve uzunluk ölçülerinde üretilebilmesi, bu sistemin özel formlardaki yüzeylerde bile uygulanmasını sağlamaktadır.

Tamamı sızdırmazlık garantisi sunan sistem alternatiflerine sahip olan RHEINZINK, “CLASSIC bright rolled”, “prePATINA blue-gray” ve “prePATINA graphite-gray” yüzey alternatifleri ile çinkonun benzersiz doğal estetiğini sektörün kullanımına sunuyor.

Göz at

Bu ürünlere de göz atın...

İç Mekan ÜrünüÜrün

Ergonomik Ürünlerin Dünyaca Ünlü Markası Humanscale Ateco Zemin’de

2 Mins read
Ofis koltukları, monitör kolları ve “sit/stand” çalışma üniteleri ile ideal çözümler sunan Humanscale ürünlerini bünyesine katan Ateco Zemin, sektördeki gücünü katlayarak yolunda…
Söyleşi

Ayça Taylan ve Nail Egemen Yerce

3 Mins read
İç Mekan ÜrünüÜrün

Stonewrap

1 Mins read
İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…
×
Çatı - CepheÜrün

RHEINZINK® Yağmur İndirme Sistemleri