AltyapıÜrün

Su Yalıtımında Etkili Yardımcı: BITULINE

Onduline Avrasya’nın su yalıtımındaki başarısının sırrı Bituline, her tip özel kullanıma olanak veren geniş yelpazesiyle çatıda ve temelde binaların vazgeçilmezi.

Yıllardır su yalıtımında akla ilk gelen ürün olan Bituline, kullanıcılara sağlamlık, esneklik ve uzun ömür garantisi veriyor.

Bituline, çok düşük sıcaklıklarda da esnekliğini koruyup, çatlamayarak; yüksek sıcaklıklarda ise geç yumuşayıp, formunu koruyarak her iklim kuşağında rahatça uygulanabiliyor.

İklimin yanı sıra diğer doğal olaylara karşı da dayanıklı bir ürün olan Bituline, düz ve eğimli çatıların, terasların, ıslak hacim döşemelerinin, temel, bodrum, havuz gibi yer altı bölümlerinin su yalıtımında kullanılabileceği gibi katlı otopark, karayolu köprüsü gibi özel mühendislik yapılarında da su yalıtımı için güvenle kullanılabiliyor.

Onduline Avrasya’nın Sapanca’daki üretim tesislerinde yüksek teknolojiyle üretilen Bituline, kalite bütünlüğünü sağlarken, uygulamadan kaynaklanabilecek yalıtım risklerini de en aza indiriyor.

Temel ve temel perde su yalıtımında kullanıldığında korozyonun bina temellerine verdiği zararı engelleyen Bituline, olası deprem etkilerine karşı yapıları korumaya yardımcı oluyor.

Çatı uygulamalarında son kat olarak kullanılabilen yüzeyi mineral ve alüminyum kaplı seçenekleri ile Bituline ürünleri, dış hava koşullarına ve ultaviyole ışınlarına dayanıklı bir yapıya sahip. Çatı uygulamalarında son kat kaplama olarak uygulanan mineral ve aluminyum kaplı Bituline geniş renk seçenekleriyle pazara sunuluyor.

Bituline membranlar, eritme kaynağıyla birleştirilir ve istenen yüzeylere kolaylıkla uygulanır. Bituline sistemi, milyonlarca metrekare iş deneyimi olan ekiplerce, %100 su geçirimsizlik güvencesiyle uygulanır.

Tüm Avrupa Birliği ülkelerinde ve Türkiye’de geçerli olan TS EN 13707 ve TS EN 13969 standartlarına göre Onduline Avrasya garantisiyle üretilen Bituline, CE ve TSE belgelerine de sahip.

Göz at

Bu ürünlere de göz atın...

Söyleşi

Eda Tahmaz

4 Mins read
“Yapılabilecek En İyi Reklam, Müşteri Memnuniyetini Sağlamak ve Ürünle İlgili Sınırsız Destek Verebilmektir.”
İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

QUA Granite’ten Lave Dore Serisi

1 Mins read
QUA Granite’in Lave Dore serisi ile mekanlar siyahın zarafeti ile buluşuyor. QUA Granite’in yeni Lave Dore serisi, 7mm kalınlığı ile mekanlara hem…
İnce YapıÜrün

2tec2 High Tech Flooring Dokuma Vinil Zemin Kaplaması

1 Mins read
2tec2 halının şıklığını, vinilin yüksek performansı ile birleştiren uzun ömürlü bir zemin kaplama malzemesidir. %100 Belçika üretimi olan dokuma vinil zemin kaplaması,…
İnce YapıÜrün

Object Carpet

1 Mins read
Object Carpet marka olarak 50. yılını kutladı. Avrupa’nın en kaliteli halı markalarından biri olan Object Carpet Almanya’nın en önemli 50 elit markası…