İç Mekan ÜrünüÜrün

Üst Sınıf Dayanıklılığa Sahip Duvar Kağıdı – HD Walls Achilles Walltech

Avrupa ve Asya’dan seçkin duvar kağıdı markalarını Türkiye’ye getiren HD Group, Japonya’dan ithal yüksek teknik özelliklere sahip yeni duvar kağıdı koleksiyonu HD Walls Achilles ile iç mekanlara yeni bir çözüm sunuyor.

Estetik Dokular ve Yüksek Teknik Özellikler

Kumaş, hasır gibi doğal dokulara sahip ve sağlığa zararlı madde içermeyen vinil yüzeyi ile, duvara tutunurluğu yüksek kağıt ve “non-woven” tabanlarına sahip HD Walls Achilles Koleksiyonu; desenleriyle iç mekanlara ferah bir görünüm kazandırmaktadır.

Estetik yapısının yanı sıra HD Walls Achilles duvar kağıtları, yüksek teknik özelliklere sahiptir. Yanmazlık özelliğine ve çiziklere karşı dayanıklılığa sahip Achilles duvar kağıtları aynı zamanda küf ve mantar tutmayan, bakterilerin üremesini engelleyen bir yapıdadır. Su iticiliğine sahip vinil yüzey sayesinde suyu yüzeyinden iterek içine çekmeyen HD Walls Achilles duvar kağıtları; küf ve mantara karşı anti bakteriyel testlerde tam puan almıştır ve hastaneler, laboratuvarlar, mutfak, banyo, spa merkezi gibi kirin ve nemin çok olduğu bölgelerde yüksek verim sağlamaktadır.

Darbelere Karşı Dayanıklılık – Walltech Serisi

Bunların yanı sıra, HD Walls Achilles Koleksiyonu’nda bulunan KZ kodlu yeni ürünler üzerine uygulanan özel bir film sayesinde darbelere karşı ekstra dayanıklılık sağlanmaktadır. Yapılan testlerde baskılı bir ovalamaya maruz bırakılan standart vinil duvar kağıtları, beşinci ovalamadan sonra tahriş olurken; özel film uygulanmış KZ kodlu HD Walls Achilles ürünleri baskılı bir şekilde beş yüz kere ovalandıktan sonra bile ürünlerin yapılarında herhangi bir bozukluk, tahriş olmamaktadır.

Seçkin Duvar Kağıdı Kullanıcılarına Hitap Eden Duvar Kağıdı

Japonya’dan ithal edilip HD Group tarafından tüm Türkiye’ye dağıtılan HD Walls Achilles duvar kağıtları stoklu olarak Türkiye’deki seçkin duvar kağıdı kullanıcılarına sunulmaktadır.

İlgili Yazılar
İç Mekan ÜrünüÜrün

HD WALLS DIGITAL – 2022 Koleksiyonu

İç Mekan Ürünüİnce YapıÜrün

Tecnografica - İtalyan Estetiği

Söyleşi

Adem Demirdağ (HD Group)

×
İç Mekan ÜrünüÜrün

HD WALLS - Ekolojik Duvar Kağıtları