İnce YapıÜrün

Remak Çelik Kapaklı Cephe ve Cam Tavan Skylight Sistemleri

Remak Işıklı Cam Tavan – Skylight Sistemleri, modern mimarinin sürdürebilirlik kriterini sağlıyor ve doğal ışığı karanlık mekanlara taşıyor.

Kullanılan çelik profiller dayanıklılığı, taşıma gücü ve minimal kesitleriyle estetik üstünlük sağlıyor. Isı, su ve ses yalıtımında Avrupa normlarına uygun performans değerlerine sahip ışıklı cam tavan sistemleri, eğimli veya tamamen yatay uygulanıyor. Çelik malzemenin yanı sıra paslanmaz çelik ve bronz malzeme de kullanılıyor.

Remak, kapaklı cephe ve tavan ışıklığı skylight üretiminde İsviçre firması Forster Profile Systems Ltd. ürünü profil ve aksesuarları kullanıyor. Forster Thermfix.light ve Forster Thermfix.vario profil sistemleri ile yangına dayanıklı giydirme cephe ve yangına dayanıklı cam tavan ışıklığı uygulamaları da mümkün.

Sistem EN 13830 normuna göre CE belgesine sahiptir. Rüzgar dayanımı, yağmur sızdırmazlık, hava sızdırmazlık, ses yalıtımı test edilmiş ve kanıtlanmıştır. Doğramalarda yüzey bitimi satine ve elektrostatik toz boyalıdır. Bronz malzeme ile eskitilmiş bronz ve parlak sarı pirinç yüzey, mekanlara tarihi kimlik katar.

Remak, özel mimari uygulamaları ile birçok prestijli projede estetik ve şeffaf korkuluklar ile tasarım ürünü küpeşte üretimine devam ediyor. Özgün tasarlanmış dairesel ve düz korkuluk modelleri; temperli cam, paslanmaz çelik ve bronz malzemeler ile hayata geçiriliyor. Korkuluk imalatında cam tutucular, dairesel ve oval küpeşteler, gergiler ve dikmeler kullanılıyor.

İç ve dış mekanlarda yapısal boşluklara monte edilen korkuluklar estetik, sağlam ve güvenlidir.

Mimari uygulamalarda paslanmaz çelik malzeme yüzeyi, satine ya da parlak yapılıyor. Yüzey çeşitliliği, renklendirilmiş paslanmaz ve desenli paslanmaz ile artırılabiliyor.

Mimari uygulamaların, kapaklı giydirme cephe sistemlerinin ve ışıklı cam tavan skylight sistemlerinin tasarım sürecinde Remak, teknik bilgi birikimi ile çözüm oluşturur. Firmanın mimar ve mühendis ekibi, üretimden montajın tamamlanmasına kadar tüm evrelerde yetkindir.

İlgili Yazılar
Çatı - CepheÜrün

LAMILUX ile Gün Işığından Gelen Özgürlük

İnce YapıÜrün

Çuhadaroğlu’ndan Yeni Kapı ve Pencere Sistemi DS 70

İnce YapıÜrün

Remak Isı Yalıtımlı Çelik Kapı Pencere Sistemleri Dubai Expo 2020 İtalya Pavyonu’nda Uygulandı

×
İnce YapıÜrün

Remak Kayar Katlanır Kapıları