İnce YapıÜrün

Remak Güvenlikli Çelik Doğramalar

Remak, çelik ve paslanmaz çelik Forster Kapı ve Pencere Profilleri ile ısı yalıtımlı ve ısı yalıtımsız güvenlikli doğrama üretimi yapıyor.

  • Camlı yangın kapıları,
  • Kurşun geçirmez kapı ve pencereler,
  • Soyguna dayanıklı kapı ve pencereler,
  • Patlamaya dayanıklı doğramalar.

Camlı Yangın Kapıları ve duman sızdırmaz kapılar TS EN 1634-1 normuna uygun üretilip, 30 dakikadan 120 dakikaya kadar yangına karşı koruma sağlıyor. Doğal ışığı, derin mekanlara taşıdığı için camlı yangın kapıları görsel üstünlüğe sahip.

Remak Kurşun Geçirmez Kapı-Pencere ve Giydirme Cepheleri FB7-BR7 sınıfına kadar koruma sağlıyor. Kurşun geçirmez doğramalar EN 1522 kriterlerine uygun üretiliyor. Çelik ve paslanmaz çelik Forster Presto İç Mekan, Unico Dış Mekan ve Thermfix.Vario Dış Cephe Profil ve Aksesuar Sistemleri ile üretilen güvenlikli doğramalar, mimari projelere kalite ve estetik kazandırıyor.

Remak konut projeleri için soyguna karşı ve zorlamaya karşı RC1-RC3 kapı ve pencereler üretiyor. Doğramaya eklenen takviye elemanları, uygun aksesuar seçimi ve kilit sistemi ile hırsızlığa engel oluyor. İstenirse kurşun geçirmez veya yangına dayanıklı kapı ve pencerelerde aynı zamanda soyguna karşı dayanım sağlıyor.

Remak dış cephe çelik doğramaları ile EN13123-1 normuna uygun olarak patlamaya dayanıklı doğrama üretimine başladı. Tüm güvenlikli doğrama çözümleri için projeye özel detay geliştirme, malzeme seçimi, projelendirme, imalat ve montaj çalışmalarını sürdürüyor.

 
İlgili Yazılar
İnce YapıÜrün

Çuhadaroğlu’ndan Yeni Kapı ve Pencere Sistemi DS 70

İnce YapıÜrün

Remak Isı Yalıtımlı Çelik Kapı Pencere Sistemleri Dubai Expo 2020 İtalya Pavyonu’nda Uygulandı

İnce YapıÜrün

Pentek Yangına Dayanıklı Camlı Sistemler