Çatı - CepheÜrün

Schüco AOC 50 SG Cephe ve Cepheye Entegre Schüco Pencere AWS 114

Schüco AOC 50 SG / AOC 60 SG Cephe Sistemi

Çelik veya ahşap altyapılar üzerine strüktürel cam cama cephe üst konstrüksiyonu ile maksimum şeffaflık sağlayan göz alıcı bir cephe sistemi oluşturulabilir: Schüco AOC 50 SG / 60 SG.

Schüco AOC 50 SG / AOC 60 SG sistemleri, farklı mimari tasarımların oluşturulmasını sağlayan ilginç tasarım seçenekleriyle sunulmaktadır. Üçlü camlı Schüco AOC 50 SG.SI / AOC 60 SG.SI; hemyüz, silikonlu, 90 derece birleşimli ya da alternatif olarak, kapakları kullanılarak yatay veya düşey vurgu ile tasarlanabilir. Sistem pasif ev standardında Uf değeri 0.74 W / (m²K) sunarken, cam destekleri ile 1500 kg’a kadar cam ağırlıkları taşıtılabilir.

Cepheye Entegre Schüco Pencere AWS 114

Schüco Pencere AWS 114 entegre ünite, paralel açılımlı ya da düşmeli ters vasistas pencere olarak yüksek ısı yalıtımlı varyasyonu AWS 114.SI’da da üretim, montaj ve kullanımda yüksek verimliliği temsil eder. Geniş kanat boyutlarına sahip yenilikçi sistem, 250 kg’a kadar olan kanat ağırlıkları ile görsel olarak uyumlu bir şekilde farklı cephe geometrilerine entegre edilebilir. Üçlü camlamadan 52 mm’ye kadar cam kalınlıklarına kadar geniş camlama yelpazesi, ısı yalıtımı taleplerini karşılayacak özel yapım çözümler sağlar. Yüksek yalıtımlı SI seçeneğinde 1,3 W/(m²K)’e varan Uf değeri elde edilirken su geçirimsizlik değeri ise RE1200’dir.

İster kademeli yalıtım camına sahip cam cama cephe penceresi (Schüco AWS 114 SG, Schüco AWS 114 SG.SI) ister standart yalıtım camına ve çepeçevre cam çıtaya sahip cephe penceresi (Schüco AWS 114, Schüco AWS 114.SI) olsun, entegre üniteler Schüco Parametrik Cephe dahil, neredeyse tüm Schüco cephe sistemleri ile kullanım için zengin tasarım yelpazesi sunar.

Schüco Pencere AWS 114; manuel veya Schüco TipTronic motor ile kullanılabilir ve bu sayede aydınlık mekanlar sağlayacak büyüklükte ve ağırlıkta kanat boyutları planlanabilir.

Sistemde güvenlik ön planda tutulmuştur:

  • Güvenlik sınıfları 0 ile 4 arasında: Düşmeli ters vasistas pencere ve paralel açılım pencere için VFF bildirisi KB.01 (motorlu pencereler) uyarınca tamamen profile entegre edilmiş bir parmak koruma,
  • Enerjiyi absorbe eden açılma sınırlayıcısı,
  • RC2 seviyesinde hırsızlığa karşı dayanım.

İlgili Yazılar
Çatı - CepheÜrün

Dış Cephelere Mimari Dokunuş: Dekton

Çatı - CepheÜrün

CRETOX® Beton - Hafif Beton Cephe Duvar Kaplama Paneli

Çatı - CepheÜrün

RHEINZINK - Perfore Sistemler

×
MimariProje

Atakule Yeni Çarşı Projesi